Çirkin Olmak Hayata 1-0 Geriden Başlamak Demek midir? dio'ları Alalım
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   silver-lininng
   Çirkin olan insanlar neden farklı muamele görürler ki şu hayatta..
    fak1r
    1-0 değil 10-0 çirkinim oradan biliyorum
     transylvania
     Çirkinlik diye bir şey yok .. Parasızlık & Bakımsızlık var . Kimisi maddi açıdan kendine bakamadığı için çirkin sıfatı alır , kimisi de bakımsızlıktan .. en basit geçen burda paylaşmıştı duygu özaslanın geçmiş bi resmini paylaşmışlardı şimdikiyle arasında dünyalar kadar fark var .. Bunu sağlayan para ve bakımdır .. Aksini iddaa eden gerizekalıdır . Herkesin güzellik anlayışı farklıdır elbet ama çirkinlik düşüncesi az çok toplumda aynı sayılır .Bu ERKEKLER içinde geçerlidir.
      nunukafasi
      Çirkin olmak değil de zengin olmamak bence hayata 1-0 geriden başlamak demek olabiliyor. Zengin ve çirkinsen kimse çirkinliğini görmüyor mesela. Bu da böyle bir bakış açısı.
       theodosius
       10 0 geride başlar görünüş çok önemli
        zeynebio
        Ben de kendimi çirkin hissediyorum. Ne yapsam da güzel gelmiyorum kendime. Hak verdim bu başlığa. Eğer çirkinseniz hayat çok zor.
         bsra23
         Özgüven eksikliğidir asıl 1-0 geriden başlamak. Asıl çirkinlik; karaktersizlik, riyakarlık, narsistlik vb.
          samyeli90
          Çünkü insanlar dış görünüşe bakıyorlar
           imailahorsilah
           İnsanlar hep bir estetik kaygı içindeler. Hepimizin fıtratı eşsiz bunun farkında dahi değiller, bizler güzeliz, kainata mensup herşey gibi. Aslolan kalplerimizin saydam kalabilmesi. İçiniz beyaz olsun, prizma ışığınızı gökkuşağına çevirir.
            1cerenaltay
            Bence değildir. Yani ben 1-0 geriden başladığımı düşünmüyorum. Elimden geldiği kadar kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve elimden geldiği kadar topluma faydalı olmaya çalışıyorum. Bence önemli olan bu. İnsan kendisiyle ve çevresiyle barışık olduğunda dış görünüşünün bir önemi olmuyor. Kendinizi sevin, sayın. Siz kendinizi sevdiğinizde hayata bakış açınız da da büyük fark oluyor. Enerjinizle çevrenizi etkileyebiliyorsunuz.
             ozanesi
             Eğer erkeksen ve komiksen ya da zenginsen bundan bir şekilde yırtıyorsun. Kadınlar ya espirine ya da araba markana düşüyor. Dolayısıyla standart bir yakışıklıyla eşit şansa sahip olabiliyorsun. Ama kadınsan... NOOOOO dostum. 2-0 geridesin hatta. Komik olman da fayda etmez, erkekler seni kanka görür yalnızca. Zenginsen de zaten estetikle yüzünü kırdırıp yenisini yaptırıyorsun. Salak değilsen güzel bir şey yaptırırsın herhalde
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.