Cinselliği Tabulaştıran Toplumların Geri Kalmaları Tesadüften mi İbaret?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roxannee-
   Malum cinsellik denildiğinde konuşulması bile rahatsız ediyor böyle toplumları oysaki cinsellik dediğimiz şeyin konuşulması normalleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum ben. Belki o zaman birçok yanlışın da önüne geçilebileceğini de düşünürüm. Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz?
    moonlight3rd
    Kaçan kovalanır mantığının bir topluma uyarlanmış halidir Türkiye'de cinsellik. Kadınlar erkeklerle, kedinin fare ile oynaması gibi oynamaya o kadar alışmıştır ki seksten değil de daha çok bundan zevk alırlar. Sonuç olarak, etik yetilerini kaybetmiş aşırı egolu kendini beğenmiş plastik kadınlar ve pipilerini nereye sallayacağını şaşırmış, ağzından köpük çıkaran erkeklerle dolu bir ülkeye dönüşür.
     ulrich
     Baslik neselensin az konusalim sonra
     https://www.youtube.com/watch?v=ydrtF45-y-g
     https://www.youtube.com/watch?v=ydrtF45-y-g
      sucveceza
      Değil. Özellikle de bu toplumlarda cinsellik, her nedense en çok kadınlara tabudur çünkü eril tahakküm!
       imailahorsilahh
       Bu konuları konuşmaktan sıkıldım.(leş toplumumuzu) Unique Turkey'em
        patiklipengui
        Bizde uygulamada sıkıntı yok dile getirmek büyük sıkıntı.
         tiroyitbezi
         Değişecek arkadaşlar. Bütün bu gereksiz tabular yıkılacak. Evet Türkiye'de de olacak. Hatta en muhafazakar kesimlerinde bile şakır şakır seks, erotizm , homoseksüellik ve alkol hüküm sürecek. Az kaldı. İnanıyorum ben.
          coronavirus
          Her şey çok güzel olacak!
           a.l.p.o.l.l.o.n
           Şimdiiiiii böyle şeylerin mahremiyeti ihlal edilmedikçe sorun olmaz ve gözümüze kocaman peniside sokmak tabu yıkmaya girmez bununda bir adabı bir konuşulacak vakti vardır. Bunlara tıbbi olarak yaklaşılmalı eğer bir şehvet belirtecekse bu şehveti duyacağı kişiyle diyaloğu özel olmalı anlıyor musunuz ? Kısacası mantıksal gelmedikçe bir sapkınlığa dönüşebilir bu da hiç hoş olmaz.... |Mesela bir başlık açılır kamasutradan bahsedilir konuşulanlar ordadır nasıl farklı konular farklı zamanda farklı başlıklarda konuşuluyorsa|
            cekirdeksizkarpuz
            Bi türlü dozajı tutturamıyoruz. Bir kısmımız tabulastırarak cinsellik konuşmayı haram günah sayıyor, bir kısmımız da her fırsatta olur olmadık her yerde cinsellikten bahsetmeyi çağdaşlık sanıyor. Isin garip tarafı tabulastiranlar sekse daha düşkün oluyor, alayımızdan daha çok sevişiyor; Iki cümlesinden birisi seks, sevişmek, vs olanlar da masturbasyon bağımlısı oluyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.