Cinsel Yolla Bulaşan En Kötü Hastalık 'Yaşamak' Değil midir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   beril_sudee
   Bazen tüm aksilikler üst üste geldiğinde ya da sabah işe gitmek için koştura koştura gittiğim o yollarda benimle aynı olan insanları görünce durup düşünüyorum. Gerçekten ne yapıyoruz? Bu telaş, koşuşturmaca ne? Neden çabalıyoruz, ne için yaşıyoruz? Bana sorsalardı, dünyadan bi görüntü gösterilseydi gerçekten dünyaya gelmek ister miydik?
    catherine-earnshaw
    Yaşamak pahalı, çocuk yapmak pahalı, doğum pahalı, ölüm de pahalı, kenara hep bir kefen parası koymak lazım. Bu hep böyle geldi böyle de gidiyor. Ben de çok isterdim Papua Yeni Gine'de kıçımda ottan eteğimle tasasız ve dünyadan izole bir hayat sürmeyi ama şehir insanları olarak hep mücadele etmek durumundayız, güçlü olmak zorundayız. Ben kendimi depresyonda sanıyordum ama beteri varmış. Yahu Beril bir balkona çık hava al.
     mrlawyerkk
     Bu kadar depresif olmasak mı acaba ya? Yaşamak her şeye rağmen güzel bir şey her ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın.
      anemik
      Hayatımda aile ve meslek gibi dertlerim var. Yine de baharı bekliyorum gülümseyerek. Bilmiyorum yapacak bir şey yoksa kendimi boşa karanlığa kapatmak istemiyorum.
       peripedia
       No değildir bunun aidsi var hivi var. Şaka yapıyor tabii. Değişik bir metafor olmuş daha önce hiç duymadım ama yaşamak güzel şey ya.
        orhnarmt.
        Yaşam la sevişmeyin sevişmek için yaşayın sizde Bi de öle deneyin
         kisacadeniz
         Bu kadar da hayattan ve kendinizden nefret etmeyin arkadaşlar. Pollyanna olalım demiyorum da her zaman mükemmel olmasına da imkansız
          kalpci
          Metafor gibi metafor, şairane bir anlatım, distopyayı üreme sistemi ile birleştirmek mi ! WOAWW !!! Ya bu resmen "göz yaşlarım buharlaşıp yağmur olup üzerine yağacak" tarzı bir bilimsel romantizm ya. ÇILDIRIYORUM ! BAŞLIĞA CEVAP: Hayır değildir, senin canın sıkkın, yüzüne su çarp kendine gel ve yaşamaya devam et. Kötü günler geçecek, yine bahar gelecek
           who-am-i
           Nitekim şuana kadar her insan bunu düşünmüştür ve uzmanların da dediği gibi dünya nın yaşamına devam etmesi için insan nüfusunun yarısı yok olmalı.
            honeybee
            yaşamak her şekilde çok güzel kıymetini bilmek lazım , ne insanlar var hastalıkla uğraşıyorlar yaşamak istiyorlar ,
             unlimited0
             Değişik bi bakış açısı. Ama belki de gösterildi ve dünyada yaşayacağımız 70-80 yılı heba ettik.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.