Cinsel Yaşama Bakış Açısı Ülkelerin Gelişmişlik Durumuyla İlgili midir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrs_furby
   Ben öyle tahmin ediyorum ki cinselliğin tabulaşmış olduğu ülkelerde veya konuşulduğunda kulak tıkayıp kaçan insanlarının olduğu yerlerde bu gerilik var gibi. Sizce doğru mu peki?
    garavel_usta
    Kulak tıkayıp kaçan insanlar yine iyi. Oysa bizim ülke öyle mi amq? Gelir laf atar, sana iman ve İslam dersi vermeye çalışır. Keşke kulak tıkayıp kaçsalar.
     buse01
     Tamamen doğru, hala bekaret kavramına takık insanlar var evlenmeden olmaz zina mina okey dinimizce günah olabilir ama insanların günahına burnunuzu sokmayın, ahlak bekçiliği yapmaya gelmez sonuçta bir Allah değilsiniz..Bu arada vajina elastik bir yapıda olduğundan zardan kan gelmeyebilir kan gelmedi bakire değil diye ayrılan insancıklar var..hala zihniyet böyleyken gelişmeyi beklemeyiniz bu anlamda
      eski_bi_tanidik
      Cinsellige bakış açısını ülkenin gelismisligine bağlamak da ne biçim bi gerilik
       monaiman
       Tabii ki doğru. Burada bile o gerici tipler var. Bir başlık açılıyor cinsellikle ilgili, hemen bir hor görmeler taşlamalar. Yok siz azmışsınız, yok Allah kitap. Tamam en namuslu insanlar sizsiniz(!) de ne alaka yani?? Bu da hayatın içinde var olan doğal bir olgu. Konuşunca, paylaşınca mı bir şey oluyor? Cinsel hayatınız mı yok ki kıskanıyorsunuz yoksa psikolojik sorunlarınız mı var? Her neyiniz varsa karın ağrınızı kenarda çekip ağlayarak günlüğünüze yazabilirsiniz. Ama ne burada milletin başlıklarını sabote edin ne de insanların cinsel hayatına muhalif olun.
        disi.ejderya
        Ayib ayib demeyin öyle şeyler hxhhdh
         maskoff
         başka bir erkekle yan yana oturdu diye recm ediyorlar güzelim kadınları kültürünü siktiklerim. elbette doğru.
          sairsel
          😁
           asit
           Alakalı bence. Zaten bu durumu aşan insanlar kadın-erkek ilişkilerinde daha rahat ve özgürler. Bizde durum daha kötü tabi. Konu henüz cinselliğe bile gelemeden ya ölürsün ya da dayak yer dışlanırsın.
            patiklipengui
            Cuma cuma ne cinseli (töbe töbe), çarpılmayalım durup dururken.(!)
             mert_
             Evet: Müslüman ülkelerde: Allah kitap gidiyor kafir bunlar siz tutun ben taş atayım helak edecek bizi bu kemanist köpekler Afrikada: Parasıyla değil mi aq?? Avrupa, Amerika ve Doğu Asya'da: Bana ne aq sizin s2şinizden istediğinizi yapın karışmak ne haddime.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.