Cinsel Yaşama Bakış Açısı Ülkelerin Gelişmişlik Durumuyla İlgili midir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrs_furby
   Ben öyle tahmin ediyorum ki cinselliğin tabulaşmış olduğu ülkelerde veya konuşulduğunda kulak tıkayıp kaçan insanlarının olduğu yerlerde bu gerilik var gibi. Sizce doğru mu peki?
    maskoff
    başka bir erkekle yan yana oturdu diye recm ediyorlar güzelim kadınları kültürünü siktiklerim. elbette doğru.
     slmbnarda
     Hem toplumsal hem Bilim açısından öyle toplumsal olarak gelişmemiş olmaları bu durumda normal ama bilim açısından da gelişmemiş olmaları tesadüf mü?
      garavel_usta
      Kulak tıkayıp kaçan insanlar yine iyi. Oysa bizim ülke öyle mi amq? Gelir laf atar, sana iman ve İslam dersi vermeye çalışır. Keşke kulak tıkayıp kaçsalar.
       fairytale-
       Ayib ayib demeyin öyle şeyler hxhhdh
        monaiman
        Tabii ki doğru. Burada bile o gerici tipler var. Bir başlık açılıyor cinsellikle ilgili, hemen bir hor görmeler taşlamalar. Yok siz azmışsınız, yok Allah kitap. Tamam en namuslu insanlar sizsiniz(!) de ne alaka yani?? Bu da hayatın içinde var olan doğal bir olgu. Konuşunca, paylaşınca mı bir şey oluyor? Cinsel hayatınız mı yok ki kıskanıyorsunuz yoksa psikolojik sorunlarınız mı var? Her neyiniz varsa karın ağrınızı kenarda çekip ağlayarak günlüğünüze yazabilirsiniz. Ama ne burada milletin başlıklarını sabote edin ne de insanların cinsel hayatına muhalif olun.
         tsukyomi
         Doğru. Daha cinselliğin su içmek kadar doğal olduğunu anlayamayan, kendi vücutlarına bile isteye pranga vurmuş ülkelerin gelişmiş olmasını bekleyemezsiniz. Bu, hamam böceklerinden gelişmiş bir medeniyet kurmalarını beklemek kadar saçma olur.
          mert_
          Evet: Müslüman ülkelerde: Allah kitap gidiyor kafir bunlar siz tutun ben taş atayım helak edecek bizi bu kemanist köpekler Afrikada: Parasıyla değil mi aq?? Avrupa, Amerika ve Doğu Asya'da: Bana ne aq sizin s2şinizden istediğinizi yapın karışmak ne haddime.
           eski_bi_tanidik
           Cinsellige bakış açısını ülkenin gelismisligine bağlamak da ne biçim bi gerilik
            patiklipengui
            Cuma cuma ne cinseli (töbe töbe), çarpılmayalım durup dururken.(!)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.