9
21.7.2020
Cinsel Saldırının Cezası Ne Olmalı?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   libidio
   Hukuki acıdan değil de şu şekilde söyleyebilirim ki, İnsan kendi başına gelmeden idrak edemezmiş ya hani, cinsel saldırı gibi durumlarda; hayvan, kadın, çocuk, erkek.. Mağdur kimse, mağduriyete sebep olan kişiye de aynı şey yapılmalı.. Hukuki açıdan yaptırımların caydırıcı olmakta yetersiz kaldığı aşikar.
    volkanates01
    Cinsel organını kesip gözleri önünde parçalamak Dilini kesmek çeşitli yerlerine ütü basmak Ayaklarının üstünden kamyonla vb geçmek Parmaklarını koparmak En son kellesini uçurmak
     tucco
     Cinsel organ kesmekten, işkenceden falan bahsetmişsiniz apaçık. Türkiye'ye yakıştırıyor musunuz siz bunları gerçekten? Ağır cezai yaptırımları olsun, takım elbise giydi diye iyi hal indirimi verilmesin, aftan faydalanılmasın, suçlunun adı sansürlenmesin ve medyada utandırılsın. Bunlar yeterli olur zaten.
      vitaly
      suç kesinleştiği zaman hadım edilmek.
       sebnemsertuna
       Yaptığı saldırı şeklinin aynısını uygulamak. O kadar cani şeyleri kendileri yaşayınca nasıl dayanıyorlar görürüz.
        soni_
        Eger tecavuz ettiyse ya onu olabildigince en aci sekilde oldurup cehenneme gondermeli yada onu bir odaya kapatip hayati boyunca her gun bir kez tecavuz edilmeli. TECAVUZ EN NEFRET ETTIGIM VE ASLA AFFETMEDIGIM BIR SUCTUR!!!
         free-spirited
         Cinsel organı kesilsin. Net!
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.