68
4.9.2020
Cinsel İlişki Sırasında Yaşadığınız En Büyük Rezillik
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   venussss
   Hadi dökülün bakalım...
   0
    benita
    Başladık yine.
     utumasasiilekayanadam
     Başlığı açan şahsın son bir kaç başlığına baktığımda görüyorum ki ikili ilişkiler veya cinsellik ile ilgili başlıklar mevcut. 'Cinselliği en çok konuşanın abazan olması' diye bir söz var ve kesinlikle kendisi bana göre abazan bir kadın. Yani en azından kendisi bu tür başlıkları istikrarlı bir şekilde açıyor. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını s.kerim. Saygılar.
      fuckerfukara
      Bütün ergen tayfayı engelledim sırf bu yüzden kafam rahat. Kızlar soruyor. Com da daha yaratıcı fanteziler var. Abazalığı burda azaltamazsınız lütfen embesil ergenleri de al, gidin
       efenizz_
       Ergenlere bide elleri şeyin de geziyo diyosunuz, abaza diyosunuz QGAJAJSKDKDLD
        ahmetsakar
        öncelikle herkese kondom kullanmasını tavsiye ederek başlayayım. çünkü sadece korunmanıza değil, zevki de kesintisiz yaşamanıza yardımcı oluyor. evet. gelelim rezilliğe... sevişmenin zirve noktasındayken aklımda olan tek şey şuydu, boşalırken içinden çıkmalıyım çünkü prezervatif kullanmıyodum ama ama ama... o kadar çok zevk alıyordum ki çıkmayı bir türlü beceremedim. en sonunda boşalacağım sırada doğrulurken elim ayağım yatakta boşluğa denk geldi yana doğru devrilcekken yataktan düştüm :( helikopter gibi sallanıyo düşün o sahneyi :( bildiğin yataktan düştüm enayi gibi ve bu sırada boşaldım. yerde daha orgazm olurken partnerim de bana bakıyo napıyo bu enayi der gibi. etraf zaten berbat. rezillik. durumu açıklamaya da mecalim yok üstüm başım perişan halde ahsgahgagh kimbilir aklından ne geçmiştir kızın. histerikli gibi hareketler yere düşmeler. bi daha da görüştük mü, elbette hayır. yani bana kalsa görüşürdüm ama işte... kısmet.
         libidio
         Rezillik mi peh :)))
          turan-burc
          Offf bi bitmediniz -Kadın cinsellikle ilgili konu açıyor- yani? Açabilir, açıyorsa illa abaza mı oluyor? Aşın bir zahmet artık bunları. Cinsellik kavramı görünce far görmüş tavşan gibi oluyorsunuz.
           djsinemovic
           Ya bu sisterın da canı cinsellik konuşmak istemiş. Sadece bunu konuşmaktan keyif alıyo belki. Kime ne? Sevmiyosan böyle konuları girme başlığa okuma kime ne zararı var? Benim böyle başlıklara şahsi tavrım mahalle teyzeleri gibi bakiim kim ne yazmış şeklinde oluyo genelde. Bu kadar özelimi tanımadığım insanlarla paylaşmam ama onlar paylaşmakta sakınca görmüyosa bi inceden dedikodularını yaparım helal etsinler artık sjsns
            atavratfenerbahce
            2161321 kez yazıyoruz bu konu hakkında artık tam reziliz yani :D
             roar
             Elektriklerin gitmesi... Düşman başına vermesin.
              _umut_
              Başlığa laf eden bir zahmet girmesin. Bir de şu var ki. Hayatınızın bir parçası olan şeyden bu kadar rahatsız olmanız da şaşırtıcı. Tıpta sırf bunun için tedavi dalı ve psikolojik dal var. İnsanlar konuşabilsin diye. Neyse ya başlığa geleyim. Benimki ilk tecrübemde isteğimin gitmesiydi. Partnerime rezil olduğumu düşünüp haftalarca kafaya takmıştım.
               rocknrollbabe
               Kankalar sıkmadı mı artık cinsellik cinsellik tamam elbette konuşulur da her başlıkta aynı şeyleri görmemiz biraz kötü duruyor😂
                dipsiz
                Millet aç aç !!1!1
                 papichulopapichulo
                 gecenin korunde acik havada opusurken sokak kopeginin havlamasi.Sonrasinda toparlanma sureci ve erekte halde dolasmak bir turlu inmemesi olusan blueballsa bagli olarak kasik agrisi. Sonrasinda baska yer bulup isi bitirmek.
                  dr.rock
                  Hızlıydık Aniden yanlış yer Yaralanma Enfeksiyon Operasyon
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.