Cinayetin Ardından Bilgisayar Oyunu Çıktı: Ankara'da 13 Yaşındaki Arkadaşını Çekiçle Öldüren Çocuk
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Ankara'da Ege Ö. isimli 8. sınıf öğrencisi çocuk, evine gelen arkadaşlarından birini bıçakladı. Yaralı çocuk evden kaçarken ikiz kardeşi, Ege Ö. tarafından çekiçle öldürüldü. Ege Ö.'nün arkadaşlarına bilgisayar oyunu nedeniyle saldırdığı belirtildi. Olay, dün akşam saatlerinde Çankaya ilçesine bağlı Umut Mahallesi’ndeki 2 katlı apartmanın giriş katındaki dairede meydana geldi. 8’inci sınıf öğrencisi Ege Ö. ile misafir olarak evlerine gelen ikiz kardeşler Ege D. ve Arda D. arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Ege Ö. kavga sırasında mutfaktan aldığı bıçakla sınıf arkadaşlarından Arda D.’yi bıçakladı. Darp sonucu yaralanan Ege D. ise kanlar içinde evden kaçarak apartman sakinlerinden yardım istedi. Bu sırada arkadaşının kaçtığını fark eden Ege Ö. de kapıyı kilitleyerek Arda D.’yi bu kez çekiçle yaraladı. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Arda D.’nin hayatını kaybettiğini belirledi. Yaralanan Ege D. ise hastaneye kaldırıldı. Polis tarafından gözaltına alınan Ege Ö., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Cinayetin ardından bilgisayar oyunu çıktı...
    mevsimlerdensnbahar61
    Bir çocuğun katil olduğu bi devire denk geldik ne diyelim ki ben diyecek bir şey bulamıyorum
     imailahorsilahh
     Tek sorumlu ebeveynler katil aranacaksa bir kez daha düşünülsün...
      sfsdafsdfdsfa
      O değilde yaralı halde yardım isteyecek kadar güçlü bir çocuk olmasına ne demeli ? Sonra oğlanın onu kitleyip çekiçle saldırması.. korkunç.
       teknikdebilirler
       sokağa çıkarıyorsun oynayacak sokak kalmadı parka götürürsün kaçırılması an meselesi tablet ,bilgisayar veriyorsun ne kadar bağlanacağı neye sürükleyeceği belli değil nereye geldik nereye gidiyoruz .
        whatthedamnhell
        Çok korkunç, vahşet resmen. Şiddeti önlemeye çalıştıkça daha küçük yaşlardan artarak devam ediyor
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.