Çin'de Yaşanacak Olan Büyük Yağmur Felaketi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   dünyanın başına türlü musibetler getiren çin (böyle dediğim için kendimden utanıyorum ama söylemek istiyorum) çok büyük bir yağmur felaketiyle karşı karşıya. söylenene göre istanbula 760 günde yağacak yağmur, çin'e sadece 10 günde yağacak. yani bu demek oluyor ki metrekareye tam 1380 kilogram yağmur yağacak. bunu hangi toprak çekebilir. bir metreye bir tondan daha fazla su. çok enteresan gerçekten. allah yardımcıları olsun.
   https://twitter.com/havaforum/status/1418211066983555081
   https://twitter.com/havaforum/status/1418211066983555081
    patronicee
    Linç yiyeceğimi bile bile yazıyorum. Ohhh olmuş ve olacak mk. Her ne olacaksa iyi olacak. Keşke şu bizim ülkeye de Bi doğal felaket gelse de cümle cahili silip süpürse.
     me_out_bye
     Her biri bir avuç içse ? Hımm. Anca yeter 🤪😁😆
      cherry-cupcake
      ay hadi inşallah
       thetalentedmrripley
       Arkadaşlar bunu ciddiye alın ve hazırlıklarınızı yapın. Tamamen yürüttüğüm bilimsel çalışmalara dayalı tespitlerimi buraya bırakıyorum, dikkate alıp almamak size kalmış. Sonra vay ben duymadım vay ben bilmiyordum olmasın. Cristian Bale 2019 sonlarında skerim yarasasının kulağını deyip Batman rolünü reddettikten (*1) bir kaç ay sonra yarasa kaynaklı covid musallat oldu dünyaya. Halen de bu musibetle uğraşmaktayız. Ve evet şimdi de Henry Cavill'in yeni Superman filminde oynamayacağı açıklandı (*2). Cavill'in uç uç nereye kadar; bıktım yağmurundan, şimşeğinden diyerek bulutlara ana avrat sövdüğü söylentiler arasında. Şimdi gelelim bir başka noktaya. Yeni Supermanin siyahi bir superman olması planlanıyor (*3). Bitti mi bitmedi. 2022 yılında vizyona girmesi planlanan The Flash filminde Supergirl rolünü de ezelden beri sarı saçları ile nam salan Supergirl'e ihanet edercesine simsiyah saçları ile Sasha Calle oynayacak (*4). Siyahi Superman ve siyah saçlı Supergirl'ün kara bulutları işaret ettiğini belirtmeme gerek dahi olmadığını düşünüyorum, hepiniz çoktan anladınız bile. Evet dostlar bu analizler ışığında net bir şekilde söyleyebilirim ki bu yağmur olayı bize fena patlayacak. Şimdiden tedbirlerinizi alın. Allah bizleri Hulk'un gazabından, Örümcek Adam'ın şerrinden, Thor'un çekicinden, Kaptan Amerika'nın demokrasisinden korusun.
        disi.ejderya
        Ya tamam pandemi olur kurtulursunuz da sel olursa toprak atarlar ,)))))))
         marlyn
         Irkçılığın allahını yaparsınız konu empati olunca anca laf yaparsınız..!!
          mrlawyerkk
          Çin'den ziyade bu yağmurun sebebine odaklanmak lazım ve sanırım yine aynı kapıya çıkıyoruz. İnsanın doğanın ve ekosistemin canına okuması.
           sedefartuny
           Hakkaten dünyaya yayılacak olan bir yağış olabilir mi bu? Şahsen ben bir tırstım. Malum travmalarımız falan var.
            gulfemkaya
            Cok uzağa gitmeye gerek yok tcde yaşanacak sel felaketi de hatta yaşanan sel felaketi de var yani
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.