Çin Aşısının Ülkemize Bir Türlü Gelememesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Yine ertelenmiş arkadaşlar. Ne diyelim her işte bir hayır mı vardır diyelim bilemedim. Alibaba'dan aldığımız ürünlere dönmedi mi bu iş sizce de? Onlarda gümrüğe takılıyorlardı ve gelemiyorlardı bir zamanlar. "Pekin’deki COVID-19 alarmı ve Pekin gümrüğünde görülen COVID-19 vakası sebebiyle gümrük hareketliliğine geçici olarak ara verilmiştir. Bu nedenle gümrük işlemlerinden sonra yola çıkması beklenen aşılarımızın gelişi bir iki gün ertelenmiştir. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz." demiş Fahrettin Bakan. Bir pandeminin ortasındayız ve pandamı için tek çare olan aşılar pandemi nedeni ile ülkemize gelemiyor. Kısa ve hiç kimsenin gülmediği bir fıkra gibi ama bu bir hayli gerçek.
    mrlawyerkk
    https://twitter.com/drfahrettinkoca/status/1343250525022806016
    https://twitter.com/drfahrettinkoca/status/1343250525022806016
     peripedia
     Süreç yönetilemezse gelemez tabi. Fahrettin koca twitter bakanı oldu çıktı. Kargonuz paketlendi mesajını Trendyol'da atıyor. Bu durum biraz ona benzemiş.
      cinayetvaraga
      acaba kargo takip numarası verdiler mi bizimkilere?
       imailahorsilahh
       Aklıma Aliexpress anılarım geldi...nahoştu.
        gizemino
        Şaşırtmıyor asla. Artık birkaç aya gelir yaa
         detokssuyu
         Bu gibi bir durumu da eylem planlarına çok önceden dahil etmeleri gerekirdi. İnsanlar ölüyor ve bu işin şakası yok. Devletsin sen. Ben bir vatandaş olarak aşı sipariş etsem bu sorunlarla karşılaşabilirim ama sen Devletsin.
          sedefartuny
          PTT Kargo ile falan mı geliyor yoksa bu aşılar? Şaka bir yana bu nasıl bir iletişim stratejisidir gerçekten ürününüz kargoya hazır olmuş bu. Bakın bakın ben yalan söylemiyorum gelecek demek istemiş Bakan. Nereden tutsan elimizde kalıyor.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.