Cilt Maskeleri Gerçekten İşe Yarıyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cpeak
   "Evet. Cilt tipinize uygun olan ve cildinizdeki sorunu çözmeye yönelik tasarlanmış yüz maskeleri uzun ve düzenli kullanımda cildinizin görünümünü düzenleyecektir. Paketin üzerinde aksi belirtilmedikçe, yüz maskelerini hafta 1-3 kere kullanabilirsiniz." kaynak :
   https://suplingal.com
   suplingal.com
   Sizin en iyi sonuç aldığınız cilt maskesi hangisi?
    1234569
    bu maske ve kremleri üreten firmalar müşterileri kendilerine devamlı olarak para akıtsın diye kimyasal maddelerle tüketici bağımlı hale getirirler tıpkı sigara gibi. paranız varsa botoks yaptırın.
     diocubacito
     Önce cilt ph'ını bozuyorlar sonra daha çok alıyorsun piyasaya bak bee
      eski_bi_tanidik
      Ben almayi dusunuyom da bu aq kapitalizmi bir de yuzumu bozup sonra daha çok aldırmasin
       eflayilmaz
       Yaradığını düşünüyorsun ama birkaç markanın ürünü dışında hepsinin tek amacı kendini sana bağımlı hale getirmek ve ciddi bir şekilde uzun vadede cildi tahriş ediyor
        black_390
        kil maskeleri güzel kağıt maskeler yumuşacık ve fresh yapıyo soyulan maske de siyah nokta falan alıyo ama ama ama evde kendiniz de yoğurt ve kahveyle maske yapabilirsiniz sivilcesi olanlar limon sıkabilir sonra bebek pudrası ve limon sivilce gideriyo ve yumulak oluyo soyulan maske içinde yumurta sarısı sürün üstüne peçete sonra yine yumurta 3 kat falan yapın mis ömxzmnçvnçzvn almaya pek de gerek yok çay çöpüyle peeling bile yapabilirsiniz.
         badideasensei
         Nemlendirici Krem içerikli sabun kullanılabilir. Pirinç haşlandıktan sonra suyunu saçınıza ve süzünce oluşan jeli de yüzünuze uygulayabilirsiniz. Saçı besler ve parlaklık verir. Ciltte ise renk eşitlemeye başlar ve tonu açılır.
          gulfemkaya
          Günlük güzel hissiyatlar ve kısa süreli bakım için iyidir. Uzun süreli bir şey beklememek gerek
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.