Cilt Lekeleriniz ve Göz Altı Problemleriniz İçin Uyguladığınız Yöntemler ya da Kullandığınız Ürünler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gadjodilo
   Göz altlarım öyle problemli ki, Erdal Bakkal'ın yeğeni Leyla'ya benzeyeceğim yakında o kadar fena. Yok mudur cildi pamuk gibi, bembeyaz yapan bir krem, maske falan. Missha'nın ürünleri bu konuda çok başarılı diyorlar, kullananınız var mı? Alalım önerileri
    nunukafasi
    Göz altlarım için farmasinin beyazlatıcı etkili göz kremini kullanıyorum ve işe yaradı sanki onu tavsiye ederim. Yüzüm içinde birkaç aydır salyangoz 🐌 kremi kullanıyorum o da cilt tonumu daha bir eşitlediğini gözlemliyorum ama asıl roc un toniğini kullanıyorum ve siyah noktalarım azaldı. Bendeki tavsiyeler bu kadar :)
     miss_depressive
     Cilt lekeleri için Aloevera kullanıyorum ama göz altı problemim çok olmadığı için ona özel bir şey kullanmıyorum
      velevkiozge
      Benim pek cilt sorunum yok. Bizim okuldan bir hoca misshayı kullanıyordu, baya da memnundu. Ancak fiyat konusunda bir öğretmen maaşıyla alınabilecek ürünler değil hocam, belirteyim baştan
       dr-zet
       Düzenli olarak üstüne işemek.
        ilsasilem
        Öncelikle, cildinin pürüzsüz, lekesiz olması için; * Gano excel sabun kullanmayı deneyebilirsin, transparan sabunu bir dönem çok kullandım, hala da ara ara maske şeklinde kullanmaya devam ediyorum. İnanılmaz işe yaradığını söyleyebilirim. * Missha'yı duymuşsun zaten. Hiiiç pişman olmayacağını, verdiğin parayı sonuna kadar hakedeceğini söyleyebilirim. Harika marka ve harika ürünlere sahip. Kesinlkle onu da tavsiye ederim * 15-20 ml Gülsuyu 1 tatlı kaşığı Süt Pirinç unu bu malzemeleri karıştırarark 1 hafta boyunca yarım Domates ile yüzüne sür. Ayşe Tolga'nın kanalında görüp denemiştim gerçekten işe yarıyor. Umarım faydalı olur :)
         busrawashere
         Eğer yaşın küçükse ille de bir şeyler sürmek istiyorsan Dove sabun var onu maske ihtiyacı gördüğünde sür ve 5 dakika yavaşça/bastırmadan ovala.(ovalamak istemezsen xiaomi inface yüz temizleme cihazı var ucuz ve güzel) Yaşın küçük değilse yine yap cildin hala kuru geliyorsa repertoire aloe vera kremi var zaten sabun nemlendirdiği için bana yetiyordu. Yine de hala maske istersen watsons'ta kağıt maskeler var onları kullanabilirsin. Göz altındaki morluklar genetikse maske tarzı şeylerle geçmiyor.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.