Çift Maske Takmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Tek maskenin ısrarla yeterli olduğunu söylüyor zaten insanlar. Neden çift katlı maske takmaya bu derece hevesli oluyorlar anlayabilmiş değilim.
    sezgy
    İnsanlar kendilerini daha güvende hissediyor olabilir, bu dönem herkesin psikoloji yerle bir oldu. Bu yüzden hiç bir şey diyemeyiz.
     gregory_
     3 kat en iyiysiymis.
      kitaptakikurt
      50 li maskeyi 10tl ye almışsa çift değil beş tane üst üste taksın mümkünse.tuvalet kağıdından beter kalitede maske takan insanlar var onlar gayet iyi yayıyor virüsü.
       gavrilovich
       Bana bir şey olmasın. :D
        asit
        Nereye :D
         tachycardia
         Daha korumalı hissediyorlardır, olabilir
          zraporu
          Arkadaşlar bilir kişi değilim lakin VİRAL YÜK diye bir olay var. Yorumlarda denk geldim; neye dayanarak 2 maske korunaklı değil diyebiliyorsunuz anlamış değilim... 🤷🏼‍♀️ aşı olmuş başhekimler vs sağlık çalışanları bile 2 maske ile yaşıyorken!... 9 ayı aşkın süredir aktif bir şekilde toplu taşıma kullanıyorum her gün, kullandığım otobüs bazen çok dolu bazen de 3 kuralı hiçe sayanlar topluluğundan ibaret oluyor genelde. Mecburen kendimi korumak amaçlı 2 hatta 3 maske kullandığım da oluyor.. ffp2 tipi de dahil buna. Şükür pozitif olmadım. Olay sadece bu da değil tabii ki. Hijyen ve mesafe de var tabi. Vatandaşı maske ve mesafe kuralı hakkında uyardım diye işitmediğim laf kalmadı. Neyse konumuz bu değilhdjdjs😅 Size tavsiyem bu tarz önerileri direkt reddetmeden, eleştirmeden önce bir araştırın, soruşturun.
           benita
           Demekki maske çok takıyoruz allalla
            mukan_kagan
            Çift kat maskeyle "korunmayı" gözleri korumakla desteklemezseniz çok bir anlamı kalmıyor çift maskenin ama manevi rahatlığını bilemem. Kişi maske takıyorsa, kendinde olanı, başkasına bulaştırmamak için takıyor. Tek maske bunun için yeterli ama kendini korumak istiyorsa maske+gözleri korumak şart.
             gizemino
             Psikolojik olarak kendimizi daha güvende hissediyoruz belki bir faydası yok ama en azından insanın içi biraz daha rahat oluyor
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.