Ciddi Durumlarda Gelen Gülme İsteği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Bundan dolayı hayatımda çok pişman oldum biri bana kızarken azarlarken ya da ne biliyim gergin durumlarda gülesim geliyor bunun biyolojik bir nedeni varmı varsa tedavisi var mı? Bu özelliğim yüzünden çok rezil oldum bana mal dediler duygusuz dediler şerefsiz dediler ama benim elimde olan bir durum değil aniden gülme geliyor
    cinayetvaraga
    nolur bir tane normal özelliğini söylesene!
     fuzbing
     hayatımda ilk defa antidepresana başlıyorum, Merhaba dedikten sonra 3 gün geçmişti sanırım. yaş 16-17 civarı, daha bebeğiz. Neyse annemin dayısı vefat etmiş, köy yeri eve toplanıp ağlaşılır. gittik ağlamaya, bana göre çok komik ağlıyorlardı. bi an tutamadım kahkaha atmaya başlamıştım, gittim sigara içtim kötü şeyler düşündüm selectranın izin verdiği kadar, bu sefer dedim ağlayacam. içeri girdim tekrar bana bi gülme..
      busrawashere
      maalesef bende de var, aptal gibi gülümseme isteği geliyor gülmemek için yanağımı kanattığım olmuştu
       fuzbing
       bi günde arkadaşın anneannesi vefat etti. annesi ağlıyor baya, severdik kendilerini bizde üzgünüz. Yemek yaptırıldı geldi ( Etliekmek ), sofraya koyuldu. arkadaşın annesi diyor ben yiyemem şimdi yemek falan, neyse ısrar üzerine oturtuldu kadın. yazık baya acıkmış heralde 1,5 tek falan etliekmek yedi. ( etliekmeği bilmeyenler için baya çok diyim özetle. 1 tek bile insanı doyurur ) neyse kadınlar ısrar ediyor yesene diye, yok ben üzüntümden nereme yiyim diyordu hala. yemeğin üstüne diyor bunu. dışarı çıkıp gülmüştüm.
        gregory_
        Takmayın kimseyi gülmek iyidir.
         ladydisko
         çok gergin ortamlarda histerikli kahkahalar atıyorum
          meyvesebze
          Ben karda buzda düşen insanlara gülüyorum Yani üzülüyorum aslında ama tutamıyorum kendimi :)
           eefenizz_
           Özellikle de biriyle tartışırken çok gülüyorum allah affetsin jzjxöxçcmx
            dr.rock
            Namazda olurdu eskiden Teravihde Bi şerefsiz tıslar, sonra tut tutabilirsen gülmeni. Artık namaz kılmıyorum Allah affetsin. Değişik ibadet şekillerim var İyilik yapıyorum, hayvanı doğayı koruyorum, hak yemiyorum falan.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.