Çevre Kirliliğinde 'Yeni Normal': Su Altındaki Maske ve Eldivenler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Koronavirüs salgınında hayatımıza yoğun bir şekilde giren maske ve eldivenler, şimdi ciddi bir tehlikenin ayak sesleri oldu, o da kirlilik. 1 Haziran itibariyle Antalya'da yeniden dalış yapabilen dalgıçlar, su altındaki kirliliğe dikkat çekmek için denizin altını kamerayla görüntüledi. Son birkaç aydır neredeyse hiç turizm hareketi olmamasına rağmen, plastik maddelerin yanı sıra maske ve eldivenler suyun altında görüntülendi.
    biristeri
    Havada, karada, suda, her yerde pisliğimiz var. Sorsan bu yerküre üzerindeki en gelişmiş bilince sahibiz. Daha atıkları yerine atmayı beceremiyoruz.
     a.l.p.o.l.l.o.n
     Şu çevreyi korumayanlara ağır ceza vermek istiyorum ne kadar bilinçsiz davranıyor insanlar benim aklım almıyor 🤔 |Yazık değil mi o denize, o denizin içinde yaşayan canlılara, o denizden yararlanan canlılara ve bununla döngü yapan tüm canlılara hiç mi saygınız yok ? Hiç mi yarını düşünmüyorsunuz ? En azından kendinize saygınız varsa çevrenizi temiz tutun koruyun bunu bile yapmıyorsunuz ben size ne desem bir fayda etmez. Lütfen bilinçlenelim bilinçlendirelim bu çevre bize emanet korumakta bize düşer..... |
      nickiharuto
      Güzel bir konuya değinmiş kayda değer ballık. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 Söylenmesi gerekenler için üstteki dio lara bak☝️
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.