Çevre Katliamına Seyirci Kalıp Sıcaklardan Şikayet Etmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Çok sıcak, esmiyor. Bunları biliyoruz. Son bir haftadır yanılmıyorsam ülkenin birçok yerinde hissedilen sıcak 40 küsür dereceleri aştı. Şöyle bir görselle karşılaştım arkadaşlar. Bakın çevre katliamlarına sessiz kalmamız nelere sebebiyet veriyor. Geçenlerde Sapancalı bir arkadaşım sırf Araplara site yapmak için ormanın imara açılacağını söylemişti. Böyle olunca çok uzak geliyor, bana ne ben Sapanca'da yaşamıyorum ki falan diyoruz ama bugün ülkemizde kesilen her bir ağacın sel ve heyelan başta olmak üzere yarattığı problemleri neden hala göremiyoruz?
    disi.ejderya
    Benim elimden buna dur demek gelmiyor .s onun yerine karsit olarak ağaç dikmeyi yeğlerim..
     somurtkan_sirin
     2020 felaket yılı 2021 kabusun devamı diyorlar da insandan büyük felaket var mı
      absurdizm
      biz şikayet etsek ne olacak? bir işe mi yarıyor
       bright-wizard
       Yeşillik önemli ama işte kimin umrunda her yer beton olmuş
        samyeli90
        31 yaşımdayım 20 tane ağaç diktim gittim kendi ellerimle diktim ilk ağacım okulun bahçesinde dir diğerleri de kiralık olarak dolaştığım evlerin bahçelerinde daha fazla ne yapabilirim bilmiyorum elimden ne gelebilir doğayı seven bir insanım böyle yok edilmesi beni çok üzüyor
         me_out_bye
         Çok güzel resim foto neyse 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
          cinayetvaraga
          "Bir ağaç için mi bunca tantana?" bu söz yaşı yetenlere tanıdık geldi mi? Karadenizde direnen köylerin feryadı. onları hatırladınız mı? Burada da bunları vakti zamanında paylaştık. kim gördü? kaç kişi önemsedi? 3, 5. niye çünkü sıkıcı başlıklardı dimi? sosyal ağlarda bile duyarlılık bu kadar zayıfken fiziki anlamda direnmek mi? pehhhh... bu da bizim ayıbımız. hepimiz suçluyuz. artık çekecez tüm cefayı.
           detokssuyu
           Ses veriyoruz ama sesimiz çıkmıyor. Elimizden başka bir şey gelmiyor maalesef. Demokratik yollar dışında. Tek bir kurşunumuz var o da oyumuz.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.