Cevap Vermekten Hoşlanmadığınız Sorular
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Bazı sorular var ki gerçekten için çekiyor. Nedenleriyle birlikte ben birkaç tanesini yazacağım. -İşe girebildin mi? Yahu benim işe girip girmememden tam olarak sana ne? Karnımı sen mi doyuruyorsun? Paramı sen mi veriyorsun? Seni neden ilgilendiriyor bu durum bu kadar? -Eee birileri yok mu? Sen de evde kaldın :ddd Belki evlenmek istemiyorum ben. Yok belki birileri. Yaşım daha kaç yani? Belki hastalığım var, rahatsızlığım var? Belki hazır değilim? Bu tam olarak ne konuda ilgilendiriyor seni? -Kilo mu aldın/verdin sen? Genel olarak kimseye sorulmasından hoşlanmıyorum. İnsanlar kilo almaktan veya vermekten hoşlanmayabilirler. Bunu hadsizce nasıl sorabiliyorsunuz, söyleyebiliyorsunuz insanlara. Bu gibi soruları sormaktan ben çekiniyorum. Sorulduğunda da ufak çaplı bir kriz geçiyorum içimde ve sana ne diye bağırarak uzaklaşmak istiyorum o ortamdan...
    amakafamiznasiguzel1
    -Sen şimdi iç mimar mısın dış mimar mı? Dış mimar diye bir şey yook. yoookkk. YOOOKKK! Daha kaç kere söyleyeyim ya? Artık "he bacım dış mimarım ayyneen öyyle" diye cevap veriyorum.
     gregory_
     Niçin içiyorsun?? Siyahı neden bu kadar seviyorsun?? Ne buluyorsun bu müzikte??
      imailahorsilahh
      1) limanda mı durucan? Gemiye mi çıkıcan? 2)Ne hayırsız çıktın, neden arayıp sormuyorsun? Demek ki seni istemiyorum bu kadar basit 3)neden çalışmıyorsun? Ülkede iş var da ben beğenmiyorum MK... Bügün çok bozdum ağzımı sorry..
       elfozn
       kız çocugu yapmayacakmısın..bence yap..kız çocugu çok farklı..lan sanki siparişle çocuk yapılıyor
        furina
        Neden hic arayip sormuyorsun? - en sinir oldugum soru. Onemli biri degilsin demekki illa soyliycen yuzune dogru apisip kalcak.
         roar
         Hangi tür müzik dinlersin sorusu beni çok geriyor. Tek bir tarz asla dinlemem çünkü. Zaten onca güzel müziği tek bir tarzda toplamak da hakaret olur gibime geliyor. Bu konuda biraz duyarlı olun da germeyin beni :D
          gulfemkaya
          Akrabalardan en çok duyduğum ve kusmak istediğim bir soru: Eee damat adayı yok mu?
           asit
           bu tarz cins soruların iki kelimelik bir cevabı var. - a. a*ı
            tarcinkokankaranfiller
            +Ayyy cidden buna mı üzüldün?Boşver buna da üzülürsen daha ohoo... şu soru ve "tavsiye"den nefret ediyorum .
             fht-13
             Cevabını bilipte sırf nabız ölçmek için sorulan sorular varya işte onlardan.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.