29
29.9.2020
Cengiz Koraltan'a Meydan Dayağı Atılması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   cherry-cupcake
   Esra Erol programındaki yasak aşkıyla bildiğimiz Cengiz Koraltan, evli komşusu Esra Karakuş ile yaşadığı ilişki yüzünden gündeme gelmişti. Nazilli'de kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradığı görüntülere denk geldim. Aşırı rahatsız edici görüntüler olduğunu söyleyeyim. Burası muz cumhuriyeti değil. Kimsenin şiddeti meşru göstermeye hakkı yok.
   https://www.instagram.com/p/CFucE7wp8jg/?igshid=zbi49xzvruwf
   https://www.instagram.com/p/CFucE7wp8jg/?igshid=zbi49xzvruwf
    cinayetvaraga
    2 kişi bir araya gelince yargı dağıtıyor. ama tek olunca sinip kaçıyor. mesele bu değil mesele bu magandalık havadislerinin cezasız kalması. bu zamana kadar neler gördük neler. hep tahliye hep tahliye. yazıklar olsun böyle millete de, devlete de, kolluk kuvvetlerine de.
     kajmeran
     Baş koymuşum Alt komşunun A....na
      peripedia
      Şiddet çözüm değil ama bu kadar pişkin, içinde bulunduğu ahlaksızlığı bu denli normalleştiren, sinirlerimizi laçkalaştıran bu adam bunu haketti. O güzel çocuğun fotoğraflarını gördüm dün. O çocuğun gelecekte bu olayı öğrenecek olması, hayata şimdiden yenik başlayacak olmasını düşündükçe yalan söyleyemem haketmiş diyorum. İnsanların bir sabrı var. Bu kadar da olmaz.
       dr.rock
       Altına müzik koyup klip yapmışlar mk
        detokssuyu
        Şiddet hiçbir şeyin çözümü olamaz, ancak üstünü örter ne oldu şimdi bu zat mağdur oldu. Meydan dayağı nedir. Her ahlaksızlık bu şekilde cezalandırılsın o zaman. Hırsızlık yapanın eli kesilsin bu gibi cezalar olsun. Bu ahlaksızlığı iyileştirmez. Topluma böyle değer yargıları aşılayamayız.
         sedefartuny
         Değer yargıları ya da ahlak böyle mi öğretilecek? Bakın ahlaklı olmazsanız meydan dayağı yersiniz. Arkaya müzik falan da eklemişler. Aman çok yer yandı. Adam tam bir pislik ve karakter yoksunu o ayrı ama bu da olmamalı.
          fuckerfukara
          Burası kabile devleti olduğu için şaşırmadım Kadir şeker için de aynısı geçerli birini kalbinden öldürür en sonra serbest yok artık
           diodipus
           Kültür çakışması işte bu... ama alt kültür.
            plazacalisani
            İçimin yağları eridi yemin ediyorum
             benita
             Görüntüleri izlemeyeceğim, olaya da çok hakim değilim sadece kadının çocuğu bu adamdan olduğu için gayet mutlu olduğunu biliyorum. Alan memnun satan memnun gerek var mı böyle bir artistliğe?
              terry
              Esra erol'un programına çıkan, komşusundan çocuk sahibi olan adamın dayak yeme hadisesi. dövme sebepleri büyük ihtimalle bu şahsın ülkü ocaklarında görev alması ve böyle bir rezilliğe imza atması.
              https://twitter.com/selcukcetiner5/status/1310981549538582528
              https://twitter.com/selcukcetiner5/status/1310981549538582528
               ecemovskiii
               Görüntüler o kadar rahatsız edici ki. Bu ülkede namussuz, alçak o kadar insan var. Hangi birinin cezasını siz keseceksiniz? Ya da bu ne kadar doğru bir davranış?
                rotasizkerim
                Tipini s....tiklerim!
                 aynenbileader
                 Bende bunu anlamıyorum. Allah bilir bunu yapanların içlerinde kaç tanesinin gocunacak hali vardır. Neyse alsınlar bu şerefsizi de içeri. Ülkeye bak ne hale geldik ya!
                  pazartesi
                  Dövenler de yolda milletin karısına kızına sarkmıyorsa neyim
                   roar
                   Böyle adam müsvettelerine az bile yapılmış. Ne kadar iğrenç zihniyet varsa bence hepsine aynı şekilde muamele edilebilir.
                    issizmadaaam
                    Bu kin niye? Alan memnun veren memnun? Size mi dustu tasasi, milletin namusu ya.
                     velevkiozge
                     Yaşanan olayın iğrençliği, haklılığı, doğru bulunmayışı, doğruluğu, yanlışlığı yalnızca o olayın muhataplarını bağlamalı. Bu durumun kamuoyuna akıllı geçinen, insanların zayıf durumlarını, bilinçsizliklerini kullanarak ülkeye servis ederek para kazanan bir 'çakal' televizyon programı sunucusu sebebiyle bu olayın muhataplarından biri olamaz, olmamalı kimse. Bir erkeğin rıza dahilinde evli bir kadınla cinsel birliktelik yaşaması kendini ve muhatabı olan kadın ile eşini bağlamalı. Bu olaya tanık olmuş olmak bu olay ve failler üzerinde herhangi bir yetkimiz ya da söz hakkımız olacağını gösteremez. Ülkede kanun, adalet var ve uygulanmalı. Eğer ceza diye adlandıracağımız bir durum varsa bu hukuk tarafından belirlenmeli ve belirlenen şekilde uygulanmalı, şiddetle değil. Her duruma bu şekilde yaklaşmak kaos ve şiddet toplumu oluşturmaktan başka işe yaramaz
                      raselika
                      Yanındaki yüzsüze de atsalardı keşke. Evli olduğu gül gibi adama ihanet eden korkunç bir kadınsın sen.
                       bennediomki
                       Bir tek benmi üzülmedim? Bir tek benmi tepkisizce izledim? Dinimiz ne olursa olsun ahlaka ihiyacımız var ahlaka!!! Ahlak ahkamları kesmiyorum,ama içimin yağları eridi ne yalan söyleyeyim.
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.