Cengiz Koraltan'a Meydan Dayağı Atılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Esra Erol programındaki yasak aşkıyla bildiğimiz Cengiz Koraltan, evli komşusu Esra Karakuş ile yaşadığı ilişki yüzünden gündeme gelmişti. Nazilli'de kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradığı görüntülere denk geldim. Aşırı rahatsız edici görüntüler olduğunu söyleyeyim. Burası muz cumhuriyeti değil. Kimsenin şiddeti meşru göstermeye hakkı yok.
   https://www.instagram.com/p/CFucE7wp8jg/?igshid=zbi49xzvruwf
   https://www.instagram.com/p/CFucE7wp8jg/?igshid=zbi49xzvruwf
    cinayetvaraga
    2 kişi bir araya gelince yargı dağıtıyor. ama tek olunca sinip kaçıyor. mesele bu değil mesele bu magandalık havadislerinin cezasız kalması. bu zamana kadar neler gördük neler. hep tahliye hep tahliye. yazıklar olsun böyle millete de, devlete de, kolluk kuvvetlerine de.
     kajmeran
     Baş koymuşum Alt komşunun A....na
      peripedia
      Şiddet çözüm değil ama bu kadar pişkin, içinde bulunduğu ahlaksızlığı bu denli normalleştiren, sinirlerimizi laçkalaştıran bu adam bunu haketti. O güzel çocuğun fotoğraflarını gördüm dün. O çocuğun gelecekte bu olayı öğrenecek olması, hayata şimdiden yenik başlayacak olmasını düşündükçe yalan söyleyemem haketmiş diyorum. İnsanların bir sabrı var. Bu kadar da olmaz.
       dr.rock
       Altına müzik koyup klip yapmışlar mk
        detokssuyu
        Şiddet hiçbir şeyin çözümü olamaz, ancak üstünü örter ne oldu şimdi bu zat mağdur oldu. Meydan dayağı nedir. Her ahlaksızlık bu şekilde cezalandırılsın o zaman. Hırsızlık yapanın eli kesilsin bu gibi cezalar olsun. Bu ahlaksızlığı iyileştirmez. Topluma böyle değer yargıları aşılayamayız.
         sedefartuny
         Değer yargıları ya da ahlak böyle mi öğretilecek? Bakın ahlaklı olmazsanız meydan dayağı yersiniz. Arkaya müzik falan da eklemişler. Aman çok yer yandı. Adam tam bir pislik ve karakter yoksunu o ayrı ama bu da olmamalı.
          fuckerfukara
          Burası kabile devleti olduğu için şaşırmadım Kadir şeker için de aynısı geçerli birini kalbinden öldürür en sonra serbest yok artık
           diodipus
           Kültür çakışması işte bu... ama alt kültür.
            velevkiozge
            Yaşanan olayın iğrençliği, haklılığı, doğru bulunmayışı, doğruluğu, yanlışlığı yalnızca o olayın muhataplarını bağlamalı. Bu durumun kamuoyuna akıllı geçinen, insanların zayıf durumlarını, bilinçsizliklerini kullanarak ülkeye servis ederek para kazanan bir 'çakal' televizyon programı sunucusu sebebiyle bu olayın muhataplarından biri olamaz, olmamalı kimse. Bir erkeğin rıza dahilinde evli bir kadınla cinsel birliktelik yaşaması kendini ve muhatabı olan kadın ile eşini bağlamalı. Bu olaya tanık olmuş olmak bu olay ve failler üzerinde herhangi bir yetkimiz ya da söz hakkımız olacağını gösteremez. Ülkede kanun, adalet var ve uygulanmalı. Eğer ceza diye adlandıracağımız bir durum varsa bu hukuk tarafından belirlenmeli ve belirlenen şekilde uygulanmalı, şiddetle değil. Her duruma bu şekilde yaklaşmak kaos ve şiddet toplumu oluşturmaktan başka işe yaramaz
             plazacalisani
             İçimin yağları eridi yemin ediyorum
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.