30
29.9.2020
Cengiz Koraltan'a Meydan Dayağı Atılması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   cherry-cupcake
   Esra Erol programındaki yasak aşkıyla bildiğimiz Cengiz Koraltan, evli komşusu Esra Karakuş ile yaşadığı ilişki yüzünden gündeme gelmişti. Nazilli'de kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradığı görüntülere denk geldim. Aşırı rahatsız edici görüntüler olduğunu söyleyeyim. Burası muz cumhuriyeti değil. Kimsenin şiddeti meşru göstermeye hakkı yok.
   https://www.instagram.com/p/CFucE7wp8jg/?igshid=zbi49xzvruwf
   https://www.instagram.com/p/CFucE7wp8jg/?igshid=zbi49xzvruwf
    fuckerfukara
    Burası kabile devleti olduğu için şaşırmadım Kadir şeker için de aynısı geçerli birini kalbinden öldürür en sonra serbest yok artık
     terry
     Esra erol'un programına çıkan, komşusundan çocuk sahibi olan adamın dayak yeme hadisesi. dövme sebepleri büyük ihtimalle bu şahsın ülkü ocaklarında görev alması ve böyle bir rezilliğe imza atması.
     https://twitter.com/selcukcetiner5/status/1310981549538582528
     https://twitter.com/selcukcetiner5/status/1310981549538582528
      benita
      Görüntüleri izlemeyeceğim, olaya da çok hakim değilim sadece kadının çocuğu bu adamdan olduğu için gayet mutlu olduğunu biliyorum. Alan memnun satan memnun gerek var mı böyle bir artistliğe?
       sedefartuny
       Değer yargıları ya da ahlak böyle mi öğretilecek? Bakın ahlaklı olmazsanız meydan dayağı yersiniz. Arkaya müzik falan da eklemişler. Aman çok yer yandı. Adam tam bir pislik ve karakter yoksunu o ayrı ama bu da olmamalı.
        cinayetvaraga
        2 kişi bir araya gelince yargı dağıtıyor. ama tek olunca sinip kaçıyor. mesele bu değil mesele bu magandalık havadislerinin cezasız kalması. bu zamana kadar neler gördük neler. hep tahliye hep tahliye. yazıklar olsun böyle millete de, devlete de, kolluk kuvvetlerine de.
         detokssuyu
         Şiddet hiçbir şeyin çözümü olamaz, ancak üstünü örter ne oldu şimdi bu zat mağdur oldu. Meydan dayağı nedir. Her ahlaksızlık bu şekilde cezalandırılsın o zaman. Hırsızlık yapanın eli kesilsin bu gibi cezalar olsun. Bu ahlaksızlığı iyileştirmez. Topluma böyle değer yargıları aşılayamayız.
          dr.rock
          Altına müzik koyup klip yapmışlar mk
           plazacalisani
           İçimin yağları eridi yemin ediyorum
            peripedia
            Şiddet çözüm değil ama bu kadar pişkin, içinde bulunduğu ahlaksızlığı bu denli normalleştiren, sinirlerimizi laçkalaştıran bu adam bunu haketti. O güzel çocuğun fotoğraflarını gördüm dün. O çocuğun gelecekte bu olayı öğrenecek olması, hayata şimdiden yenik başlayacak olmasını düşündükçe yalan söyleyemem haketmiş diyorum. İnsanların bir sabrı var. Bu kadar da olmaz.
             banyedimbentokum
             Bir tek benmi üzülmedim? Bir tek benmi tepkisizce izledim? Dinimiz ne olursa olsun ahlaka ihiyacımız var ahlaka!!! Ahlak ahkamları kesmiyorum,ama içimin yağları eridi ne yalan söyleyeyim.
              raselika
              Yanındaki yüzsüze de atsalardı keşke. Evli olduğu gül gibi adama ihanet eden korkunç bir kadınsın sen.
               velevkiozge
               Yaşanan olayın iğrençliği, haklılığı, doğru bulunmayışı, doğruluğu, yanlışlığı yalnızca o olayın muhataplarını bağlamalı. Bu durumun kamuoyuna akıllı geçinen, insanların zayıf durumlarını, bilinçsizliklerini kullanarak ülkeye servis ederek para kazanan bir 'çakal' televizyon programı sunucusu sebebiyle bu olayın muhataplarından biri olamaz, olmamalı kimse. Bir erkeğin rıza dahilinde evli bir kadınla cinsel birliktelik yaşaması kendini ve muhatabı olan kadın ile eşini bağlamalı. Bu olaya tanık olmuş olmak bu olay ve failler üzerinde herhangi bir yetkimiz ya da söz hakkımız olacağını gösteremez. Ülkede kanun, adalet var ve uygulanmalı. Eğer ceza diye adlandıracağımız bir durum varsa bu hukuk tarafından belirlenmeli ve belirlenen şekilde uygulanmalı, şiddetle değil. Her duruma bu şekilde yaklaşmak kaos ve şiddet toplumu oluşturmaktan başka işe yaramaz
                issizmadaaam
                Bu kin niye? Alan memnun veren memnun? Size mi dustu tasasi, milletin namusu ya.
                 roar
                 Böyle adam müsvettelerine az bile yapılmış. Ne kadar iğrenç zihniyet varsa bence hepsine aynı şekilde muamele edilebilir.
                  diodipus
                  Kültür çakışması işte bu... ama alt kültür.
                   pazartesi
                   Dövenler de yolda milletin karısına kızına sarkmıyorsa neyim
                    aynenbileader
                    Bende bunu anlamıyorum. Allah bilir bunu yapanların içlerinde kaç tanesinin gocunacak hali vardır. Neyse alsınlar bu şerefsizi de içeri. Ülkeye bak ne hale geldik ya!
                     rotasizkerim
                     Tipini s....tiklerim!
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.