Cengiz Koraltan'a Meydan Dayağı Atılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Esra Erol programındaki yasak aşkıyla bildiğimiz Cengiz Koraltan, evli komşusu Esra Karakuş ile yaşadığı ilişki yüzünden gündeme gelmişti. Nazilli'de kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradığı görüntülere denk geldim. Aşırı rahatsız edici görüntüler olduğunu söyleyeyim. Burası muz cumhuriyeti değil. Kimsenin şiddeti meşru göstermeye hakkı yok.
   https://www.instagram.com/p/CFucE7wp8jg/?igshid=zbi49xzvruwf
   https://www.instagram.com/p/CFucE7wp8jg/?igshid=zbi49xzvruwf
    fuckerfukara
    Burası kabile devleti olduğu için şaşırmadım Kadir şeker için de aynısı geçerli birini kalbinden öldürür en sonra serbest yok artık
     terry
     Esra erol'un programına çıkan, komşusundan çocuk sahibi olan adamın dayak yeme hadisesi. dövme sebepleri büyük ihtimalle bu şahsın ülkü ocaklarında görev alması ve böyle bir rezilliğe imza atması.
     https://twitter.com/selcukcetiner5/status/1310981549538582528
     https://twitter.com/selcukcetiner5/status/1310981549538582528
      benita
      Görüntüleri izlemeyeceğim, olaya da çok hakim değilim sadece kadının çocuğu bu adamdan olduğu için gayet mutlu olduğunu biliyorum. Alan memnun satan memnun gerek var mı böyle bir artistliğe?
       sedefartuny
       Değer yargıları ya da ahlak böyle mi öğretilecek? Bakın ahlaklı olmazsanız meydan dayağı yersiniz. Arkaya müzik falan da eklemişler. Aman çok yer yandı. Adam tam bir pislik ve karakter yoksunu o ayrı ama bu da olmamalı.
        cinayetvaraga
        2 kişi bir araya gelince yargı dağıtıyor. ama tek olunca sinip kaçıyor. mesele bu değil mesele bu magandalık havadislerinin cezasız kalması. bu zamana kadar neler gördük neler. hep tahliye hep tahliye. yazıklar olsun böyle millete de, devlete de, kolluk kuvvetlerine de.
         detokssuyu
         Şiddet hiçbir şeyin çözümü olamaz, ancak üstünü örter ne oldu şimdi bu zat mağdur oldu. Meydan dayağı nedir. Her ahlaksızlık bu şekilde cezalandırılsın o zaman. Hırsızlık yapanın eli kesilsin bu gibi cezalar olsun. Bu ahlaksızlığı iyileştirmez. Topluma böyle değer yargıları aşılayamayız.
          dr.rock
          Altına müzik koyup klip yapmışlar mk
           plazacalisani
           İçimin yağları eridi yemin ediyorum
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.