35
21.7.2020
Cemal Metin Avcı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   utumasasiilekayanadam
   Pınar Gültekin'in katili Evli ve bir kız çocuğu sahibi Kansız, orospu çocuğu Önce dövüp, sonra boğup,sonra yakıp varile koyup daha sonra varili gömüp üzerine beton atan orospu çocuğu. Ulan sen nasıl bir yaratıksın. Senin de kızın var ulan bu nasıl gözü dönmüşlük. Seni aslında cezaevinde beslemiceksin sana da aynısını yapacaksın aslında. Orul orul orospu çocuğu senin ben olmayan karakterini sikeyim.
   0 1 2
    _suveyda_
    Haberleri okuyordum, gördüm. Hala sinirden, üzüntüden karnım ağrıyor yeminle.
     oguzhan.hiz35
     Ruh hastası bir canidir. Allah onu kahretsin!
      hysosiri
      Kan dondurucu cinayet haberlerine bir yenisini ekleyen adi yaratık inşallah daha beter şekilde ölürsün sen de cani pislik! kadınların yüzü hiç gülmeyecek mi rahat bırakın artık
       noobzac
       Şimdi ben bu mahluka ne desem boş. Ne günümüz koşullarında vicdanları rahatlatan bir ceza alabilir ne de söylenilenlerden ders çıkarabilir. Kaldı ki böyle yöntemlerle hakikati bulabilecek yetiye sahip olsa idi zaten cinayet işlemezdi. Yapabileceklerim maalesef geri döndürülemez hasarları onaramayacak. Hanımefendileri bir daha örnekteki gibi menfur olayların yaşanmaması için kendimce uyarmak istiyorum. Bu tip adamların tıynetini anlamak güç değil. Bir kişi birilerine ya da bir şeylere karşı sesini yükseltiyorsa, şiddete yelteniyorsa, her şeyin kendi hayal ettiği gibi olmasını istiyorsa ondan uzak durulması gerekir. Çünkü şiddet bu tipler için bir çözüm yöntemidir. Sabırlı olup her zaman başvurmasalar da çözümsüz kaldıklarında elbet başvuracaklardır. Onlara verebileceğimiz en iyi ceza yalnızlığa mahkum etmektir. Toplumdan dışlamaktır. Bu şahıslara, kendilerine çekidüzen vermedikleri sürece aramızda olamayacaklarını deklare etmeliyiz. Amiyane tabirle “it, kopuk” diye nitelenen insanların dahi birilerince kabul gördüğüne şahit oluyoruz. Yapmayalım, etmeyelim lütfen.
        daisyyy
        Allah senin belanı versin. O karın o çocuğun o öldürdüğün gencecik kadın ve ailesini mahvettin. Bundan sonra inşallah her günün cehennem olur sana. !!
         zodyakli
         Şimdi ömrünün sonuna kadar yaşa bakalım nasıl olacak bu hayatı yaşamak! Öldürmek nasıl bu kadar kolay oluyor biri bana anlatsın ya!
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.