Çekim Yasası ve Mutluluk
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   damlaersen
   Bu konuyu saçma bulanda var doğru bulanda fakat eminim ki herkes asla dediği şeyi bir kerede olsa yapmıştır, sanki evren bizi ona itmiş gibi bence bu da onun gibi bir şey. Sürekli olumlu düşüncelere yöneldikçe etraftaki olumsuzlukları daha az farketmeye başlarsın, kendine iyiyi çekmek mi bu bilmiyorum ama gerçekten oluyor. Olumlu düşünceleri, enerjileri etrafımıza çektikçe sürekli bizi dibe çeken kaygı, korku, stres, sinir gibi duyguların önüne duvar örülüyor sanki Çekim yasası mı başka bir şey mi bilmem ama iyiye inandıkça hayat daha katlanılabilir geliyor Hayat her zaman tatlı değil biliyorum ama en azından bu yönleri görmeye çalışmak uğraşmaya değer..
    mevsimlerdensnbahar61
    Mutluluk ne ki mesela sürekli mi olan bişi yoksa arada bir mi uğruyor vs önce bunun tanımı bilelim de sonra neyin getirip getirmeyeceğini tartışırız
     gregory_
     sistemin korunmasi için yönetenlerin buldugu bir yöntem, dinler yetmiyor artik. bekle çekersin iyiyi güzeli hayat harika olur. ukraynalilara sor bakalim bu yasanin neresinde hata yapmislar.
      tsukyomi
      Hasta olamam dedim ölüme çeyrek kaldı, işim çok iyi dedim istifayı bastım, savaş çıkmaz dedim yakında 3. Dünya Savaşı çıkacak. Bu evren sadece bana Kenan Evren olamaz değil mi? Evren bir mahalledir, mahallelerin de dilek gerçekleştirme gibi bir misyonu yoktur.
       anemik
       Mutluluğu aramak bence asıl problem günlük mutlu odaklı olmak insanı mutlu ediyor bu çekim yasası mi bilmiyorum
        trueliving
        çok fazla polyana havasına girmedikçe ,olumlu düşünceler seni bayağı güçlü kılıyor aslında
         marvelhulk
         bilmiyorum pek inanmıyorum öyle şeylere ama olur mu ki
          sairsel
          Arabası dört teker Beyoğlu'nda kum çeker Yâri güzel olanlar Döner döner oh çeker Arabası dört teker Beyoğlu'nda kum çeker Yâri çirkin olanlar Döner döner ah çeker
           eliff04
           Böyle şeylere inanmıyorum
            goygoysporz
            olacağı varsa oluyor ya ama pozitif düşünmenin bir kaybı da olmaz
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.