6
11.7.2020
Çekilişlerden Kazandığın Ödülleri dio’la
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Bugüne kadar Avm’lerin son model araba çekilişleri başta olmak üzere, arkadaşlarımızın bitmek bilmeyen etiketleme sevdası ile ınstagram çekilişlerine katılmış, her yıl hayatımızı kurtarma hayali ile büyük ikramiye yolu gözlemişizdir. Bir çoğunda ellerimiz bomboş kalsa da arada minik,tatlı hediyeler kazanmışızdır diye düşünüyorum. Haydi sen de çekilişlerden kazandığın ödülleri dio’la.
    kuyinist
    Hicbir cekilisi kazanmadim..
     burakb_
     Burs aldığım vakıflardan Macaristan gezisi ve bedava umre çıkmıştı :D Barış Özcandan da kitap çekilişini kazandım. Bunların hepsinde as listedeydim.
      leafgoat
      şimdiye kdar bir çöp kazanamadım
       ilsasilem
       İlk kez katıldığım instagram çekilişinden çok ünlü bir pırlantacıdan kolye kazanmıştım, bana çok saçma bir kolye göndermişlerdi..
        bisosyolog
        Anca havayı aldım işte ...
         faysal1
         Tiyatro Bileti, İki dilim pizza
          benevento
          İzmir Dungeon bar balkan parti. İstanbul'da yaşamam dışında sıkıntı yok
           netflikss
           Gökten ödül yağsa ben bir tane tutturamam valla.
            enginarkalbi
            Bi kere çanta kazanmıştım kinetix
             myra_myra
             Yıl 2000 Antalya Beach Park 'ta kazı kazandan 100 tl kazandım. 20 yıldır tekrar kazanma umuduyla ara ara alıyorum ama nafile. Sonuç hüsran. O gün bu gündür bir şey çıkmıyor çekiliş, piyango hak getire.
              daisyyy
              Ben bu konuda çok şanssızım ya hiç çekiliş kazanmadım. Kazı kazan bile kazanmadım.
               sedefartuny
               Instagram çekilişlerinden bir şey kazanamadım henüz ama. Vodofone sağ olsun çarkı çevir’de hep internet gönderir bana. Sanırım faturamın tuzlu olmasının da etkisiyle. Kendimi şanslı hissediyorum çünkü birçok arkadaşlarıma sürpriz hediye adı altında şu kadar harcamanıza bit yeniği lira hediye diyor 😀
                mrlawyerkk
                Bir amcamız bir zamanların Mali’li Çarkıfeleğinden araba kazanmıştı. Bildiğin araba, o arabanın vergisini ödemek için kapı kapı gezip borç istemişti. En sonunda kredi çekti. Kazandığı arabanın vergisini ödeyip arabayı aldı. Bir yıl sonra arabayı sattı. Tabii ikinci el rakamları, kredi faizleri falan derken arabanın anca çeyrek rakamı kendine kaldı.
                 benita
                 Çalıştığım otelde bir çekiliş yaptılar kazandığım; müdürlerin şirket telefonu olarak kullandığı, sağı solu darbe dolu, çalıştığına kendi bile inanamayan bir Iphone
                  hysosiri
                  Şimdiye kadar birkaç kitap birkaç telefon çekilişine katıldım ama tabii ki hiçbir şey kazanamadım bence kazanan yoktur zaten
                   detokssuyu
                   Medcezir dizisinin elidorla bir işbirliği vardı. Bir bölümde pembe ipuçlarını yakalıyor, basit bit web sitesine girip ipuçları ekrana çıktığında telefonunu sallıyordun. Ben bu kampanyadan elidor şampuan seti kazanmıştım. Çok güzel bir paket içinde şampuan,saç kremi ve kuru şampuan göndermişlerdi. Çok keyifli, interaktif bir çekilişti yıllar önce yapılmasına rağmen hiç bir kampanya bu çalışmayı yakalayamadı bence.
                    okadin
                    Yiğenim tıp fakültesini kazandığı ilk yıl okulunun ınstagram sayfasından yapılan çekilişe katılmış ve hekim önlüğü kazanmıştı. Bu arada o çekiliş sayfalarına arkadaşlarını etiketleyen şahıs ben oluyorum. Ancak bugüne kadar bir çift çorap bile kazanamadım. Amorti bile üç dört yılda bir anca vurur bana.
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.