Çekilişlerden Kazandığın Ödülleri dio’la
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Bugüne kadar Avm’lerin son model araba çekilişleri başta olmak üzere, arkadaşlarımızın bitmek bilmeyen etiketleme sevdası ile ınstagram çekilişlerine katılmış, her yıl hayatımızı kurtarma hayali ile büyük ikramiye yolu gözlemişizdir. Bir çoğunda ellerimiz bomboş kalsa da arada minik,tatlı hediyeler kazanmışızdır diye düşünüyorum. Haydi sen de çekilişlerden kazandığın ödülleri dio’la.
    okadin
    Yiğenim tıp fakültesini kazandığı ilk yıl okulunun ınstagram sayfasından yapılan çekilişe katılmış ve hekim önlüğü kazanmıştı. Bu arada o çekiliş sayfalarına arkadaşlarını etiketleyen şahıs ben oluyorum. Ancak bugüne kadar bir çift çorap bile kazanamadım. Amorti bile üç dört yılda bir anca vurur bana.
     detokssuyu
     Medcezir dizisinin elidorla bir işbirliği vardı. Bir bölümde pembe ipuçlarını yakalıyor, basit bit web sitesine girip ipuçları ekrana çıktığında telefonunu sallıyordun. Ben bu kampanyadan elidor şampuan seti kazanmıştım. Çok güzel bir paket içinde şampuan,saç kremi ve kuru şampuan göndermişlerdi. Çok keyifli, interaktif bir çekilişti yıllar önce yapılmasına rağmen hiç bir kampanya bu çalışmayı yakalayamadı bence.
      hysosiri
      Şimdiye kadar birkaç kitap birkaç telefon çekilişine katıldım ama tabii ki hiçbir şey kazanamadım bence kazanan yoktur zaten
       leafgoat
       şimdiye kdar bir çöp kazanamadım
        benita
        Çalıştığım otelde bir çekiliş yaptılar kazandığım; müdürlerin şirket telefonu olarak kullandığı, sağı solu darbe dolu, çalıştığına kendi bile inanamayan bir Iphone
         burakb_
         Burs aldığım vakıflardan Macaristan gezisi ve bedava umre çıkmıştı :D Barış Özcandan da kitap çekilişini kazandım. Bunların hepsinde as listedeydim.
          mrlawyerkk
          Bir amcamız bir zamanların Mali’li Çarkıfeleğinden araba kazanmıştı. Bildiğin araba, o arabanın vergisini ödemek için kapı kapı gezip borç istemişti. En sonunda kredi çekti. Kazandığı arabanın vergisini ödeyip arabayı aldı. Bir yıl sonra arabayı sattı. Tabii ikinci el rakamları, kredi faizleri falan derken arabanın anca çeyrek rakamı kendine kaldı.
           sedefartuny
           Instagram çekilişlerinden bir şey kazanamadım henüz ama. Vodofone sağ olsun çarkı çevir’de hep internet gönderir bana. Sanırım faturamın tuzlu olmasının da etkisiyle. Kendimi şanslı hissediyorum çünkü birçok arkadaşlarıma sürpriz hediye adı altında şu kadar harcamanıza bit yeniği lira hediye diyor 😀
            daisyyy
            Ben bu konuda çok şanssızım ya hiç çekiliş kazanmadım. Kazı kazan bile kazanmadım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.