Çekilen En Ağır Fiziksel Acı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Acı eşiğin düşük ya da yüksek olsa da bazı fiziksel acılar herkes için aşağı yukarı aynıdır. Ayak serçe parmağını çarptığımızda yaşadığımız acıyı kelimelerle ifade edemeyiz. Senin çektiğin en ağır fiziksel acı neydi?
    gregory_
    Burnum kirilmisti ama sorun o degilmis ,duzeltme icin yapilan operasyon cok daha aci vericiydi.
     damladamlo
     Böbrek taşı düşürürken yaşadığım ağrı. O ağrıyı kelimelerle tarif edebilmem mümkün değil gerçekten.
      bisosyolog
      Çekmedim, hiç öyle büyük bir acı çekecek bir durumum olmadı. Çok fazla mide problemi yaşarım hepsi bu. Buna da şükrediyorum, çok şükür ki sağlıklıyım, ailemde de herkes öyle. İnsanın daha büyük bir mutluluğu yok çünkü.
       uzgunsaripapatya_
       hmm çok güzel bi anı anlatıcam xjnsnxj bi gün sınıfta erkeklerle şişe furbolu oynuyodum yaş 11-12 ben tam gol atacamm beyt önüme geçti ayağına takıldım çocuğun yere düştüm benim şekil şey gibi tek kol şınav gibi sol kolumun üstüne düştüm kolumu bükmeden bi sessizlik sonra alarm gibi ağlamaya başladım susmuyorum da bi de o sırada kurstaydık bütün hocalar çıktı dışarı zuhal noluyo kızım iyimisin fln eve gönderdiler beni ertesi gün alçıyla geldim okula bileğim kırılmış 😂😂😂😂
        gfb_efe621
        Okulda liseliler beni itti ve o gün hayatımda ilk kez gömlek giymiştim.Kollarım ve ayaklarım kan içinde kalmıştı.Rehberliğe bir kere tek gittim o da bunun için.
         moonlight3rd
         MİGREN!!
          paarantez
          - Ayak küçük serçe parmağının kapı kenarına, sehpa kenarına vb. alanlara çarpması... - DOĞUMM
           zimbo
           Kulak ağrısı
            fikirsiz
            Maçta düştüm ve sol omzum yerinden çıktı. Deli bir ağrı var. Hemen apar topar acile gittim ve kırık var mı yok mu diye röntgen çekildi. Kırık olmadığı anlaşılınca beni yatırdılar bir sedyeye omzumu yerine oturtmak için. O ana kadar müthiş bir ağrı var sanıyorum kolumda. Ama bu hiçbir şey değilmiş. Doktor kolumu sağa sola çevirdi ve tak diye yerine oturttu. Omzun yerine oturduğu o 1 saniyelik an öyle bir ağrı saplandı ki çığlık attım. Sonra tatlı bir uyuşuklukla beraber ağrı aniden kesildi.
             burakb_
             Muhtemelen daha ağırı olmuştur da hatırlamıyorum. Bir diş ağrım oldu öyle böyle değil. Yapılabilecek her şeyi denedim 7-8 tane şey denedim geçmedi o gün komple başımın yarısı sızlıyordu. Gözlerimden yaşlar gele gele geceyi geçirdim fena bir şeydi.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.