43
15.5.2020
Canınızın Çektiği İlginç Şeyler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   aykewithk
   Mesela benim canım kuaföre ne için gelmiş olursam olayım saç kestirmek çekiyor 🥳(hunili emoji gelmeli)
    uykunobetcisi
    Saçlarımı kısacık kestirmek 🤟🏻
     kuyinist
     Rutubet kokusu aldigim zaman duvari yemek istiyorum. (Henuz yemedim) dnvxznnzjabzhsnz
      wisletful
      Festivalde bağııırrmakk :)
       miguelfelix
       canlı müzik dinlemeyı özledim :))
        velevkiozge
        canımızın bir şey çekmesi aslında tamamen çevresel faktörlerle ilgili bir şey. Bir şeyin yasak olması, ya da elde edilebilir olması canımızın o şeyi çekmesi için geçerli bir sebep aslında. Yasaklar tatlı gelir derler ya hep :D Mesela şu an canım deli gibi karpuz çekiyor. Bugün sabahtan markete gittim ekmek almaya, önümdeki amca bir karpuza 43 tl ödedi. Yasak ya istiyor canım. Karpuzun ilginçliği de fiyatından geliyor bu arada. 43 tl'ye karpuz mu olur!
         lawyerwho
         3 5 yıl kadar önce canımın iceberg marul çektiğini hatırlıyorum. Bir güzel yıkayıp yaprak yaprak yedim bitirdim 😂
          sameet
          Ev arkadaşım Adana'lı. Çok ısrar etti geçen yıl sömestrda Adana'ya gittik. Annesigil bir ikram bir izzet peh. Valla okulu bırakıp onlara yerleşmeyi düşündüm o derece. Dışarı çıktık bizimki dediki kanka gel şırdan yiycez. Ben de şırdanı bağırsak içine doldurulan dolma sanıyorum. Dedim tamam yeriz. Ulan önümüze bi geldi afedersin bildiğin çük. Bir de büyük böyle. Saçmalama lan dedim, bunu mu yiycez. Oğlum bir ye çok güzel oluyo dedi. Bak ben nasıl yiyorum diyip yiyo bi de aq salağı. Erkek adam şırdan yerken başkasının gözüne bakmaz.. Ben onu o an öğrendim bu mal 19 yılda öğrenememiş. Neyse söve söve yedim. Yiyince farkettim şekline rağmen neden yediklerini. Ulan dünyada bu kadar lezetli çok az şey varmış. Şimdi de aksi gibi canım şırdan istiyo. Karantinada ? Annem akşam kereviz yapmıştı aq. Kerevizi geçtim çük lan çük. İnsanın çüke benzer bir şeyi niye canı çeker ki?
           ucanbaliklar
           İlginç değil ama benim canımın çekmesi ilginç; sushi. Geçenlerde california roll bir de ebitempura roll istedi canım, öyle ki yakınlarda sushi restoranı var mı diye bakındım. Aklıma geldikçe tövbeler olsun diyorum. Sevmem ki ben sushiyi. En son iki sene önce yemiştim üstelik. Oruçtan dolayı oldu muhtemelen.
            bencimcime
            toprak kum gibi şeyleri yemek istemem
             beddualippa
             Siyah zeytin. Şimdi diyeceksiniz ki bu neresi ilginç. İlginç olan kısmı şu; Siyah zeytin hiç sevmem, tadını bile bilmiyorum, hiç yemedim. Çocukluktan kalan bir şey herhalde. Siyah zeytini böcek sanıyordum küçükken. Ama neden bilmem arada canım çekiyor işte.
              haydar-vural
              Artık dışarıya çıkmak istiyorum
               samyeli90
               Kullanmadığım halde ruj ve oje almak istiyorum alıyorum da ev doldu öyle duruyor
                bosluk1
                şu an kokoreç çekiyor :)
                 doctor-what
                 Maden suyu, inanılmaz bir şekilde doya doya şişelerce içmek falan istiyorum ama yemek siparişi verdiğim hiçbir yerde mi maden suyu kalmaz arkadaş
                  moronikori
                  Magnum yiyim ama çubuk kraker sesi çıksın
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.