Çanakkale Valiliğinden; Ramazan Ayında Bile Ayrıştıran Zihniyet
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   taner-arcukoglu
   Çanakkale Valiliğinin Şehit aileleri, Gazi ve Gazi yakınlarına verdiği iftara AKP ve MHP nin dışında siyasi partinin çağrılmaması tepki ile karşılandı Çanakkale İYİ Parti bu konuda bir basın açıklaması yayımladı açıklama şöyle; 04.04.2022 tarihli Çanakkale Valiliği sayfasından yapılan açıklama ile Şehit aileleri, Gazi ve Gazi yakınlarına Sayın Valimiz tarafından iftar daveti verildiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Ne yazık ki Ak Parti ve MHP İl başkanlarının katıldığı, devletimizin valisinin organize ettiği iftar yemeğine davet edilmedik. Her fırsatta birlik beraberlikten bahsedenlerin, birlik beraberliğin en yoğun olması gerektiği mübarek Ramazan ayında bile ayrıştıran, kutuplaştıran eylemleri maalesef ki artık devletimizin neredeyse tüm kadrolarına sirayet etmiş durumdadır. Böylesine hayırlı bir ayda dahi bu denli ayrıştırıcı düşünenlerin bu milleti birleştirmesi, düzlüğe çıkarması maalesef ki mümkün değildir. Şehit aileleri ile Gazilerimiz ve Gazi aileleri toplumuzun ortak değeridir. Ailelerimizin siyasete alet edilmesi, ayrımcılık yapılması ve üzerlerinden siyaset yapılması telafisi olmayan sorunlara yol açacaktır.Bu ülke sadece iki partiden ibaret değildir. Mübarek Ramazan ayımızı da bu ülkenin Şehit ve Gazilerini de siyasetlerine alet edenleri Allah’ın adaletine ve Milletimizin ferasetine bırakıyoruz. Yapılan ayıp sadece bize değil bu ülkenin tüm vatandaşlarına karşı yapılmıştır. Sayın Valimizden konu ile ilgili açıklama beklemekteyiz. Kamuoyunun bilgisine sunulur. İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığı
    sairsel
    Bazıları 15 Temmuz şehitleri ile diğer şehitler arasında bile ayrım yapıyor daha bunlar nedir ki? Bunu kimlerin yaptığı da malumunuz.
     allf0rmia
     laiklik ilkesinin gerçek bir ilke olduğu zamanlar nasıldı acaba.. bilmekten ziyade yaşamayı o kadar çok isterdim ki. ruhum daralıyor bu haberlerden. ardı arkası kesilmiyor.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.