Can Güvenliğimden Endişe Ediyorum, Ne Yapmalıyım?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dipsiz
   Oturduğum apartmanda bi kadın var. 44 yaşında, hasta (ruhsal olarak) bu kadın apartmanın çardağında her gün sabah 10'dan gece 10'a kadar oturuyor. Ben de çardakta oturur onla arada sırada sohbet ederdim hani yalnız kalmasın diye. Bu kadın kız kardeşiyle ve kardeşin kocasıyla, yeğenleriyle yaşıyor. Anne-babası ölünce kız kardeşi bu hasta kadına sahip çıkmış. Bu kadın çardakta otururken sürekli küfrediyordu özellikle ona bakan kız kardeşine. Evlenicem deyip duruyor. 8 yıldır Cihan diye bi adamdan bahsediyor, Cihan beni her gün arıyo, Cihan benimle buluşuyo, gezdiriyo, nişanlıyız evlenicez diyo oysaki Cihan diye biri yok. Mektupla üniversiteyi bitirdim diyo. Bununla iletişimi azaltınca bana kinlendi. Her gün defalarca kez beni arıyor, zillere basıyor, Dipsiiiizzz Dipsiizz diye dışardan bana sesleniyo, bizim balkonun önünden geçiyo gözleri bizim evde. Dün markete giderken beni takip etmiş, bugün de marketten geldiğimde peşime takıldı. Gelceksin yanıma diye emirli konuşuyo. Kız kardeşi Ayşe ablaya mesaj attım. Abla Dipsiz ben, böyle böyle rahatsız oluyoruz diye. Ayşe abla buna kızmış. Bu da dışarıda beni yakaladı, bana bağrıyo; ben sizi rahatsız mı ediyorum diye evet ediyosun evde babam uyuyo zillere basıyosun, her gün defalarca arıyosun yapma dedim. İnkar etti, sizin zillere basmıyorum, aramıyorum dedi. Tamam deyip eve kaçtım. Ben her gün dışarı çıkıp ekmek alan insanım ve bu kadın günde 12 saat çardakta oturup bizim bloka bakıyo. Beni görünce peşime takılıp bir şey yapmasından korkuyorum. Ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin. Sanırım cezai ehliyeti var.
    mevsimlerdensnbahar61
    Sakın susma öteleme direkt aklı başında bi akraban anne baban kim varsa artık ilet aman diyim dünya manyaklarla dolu
     dipsiz
     Cevaplarınız için teşekkür ederim. Dün gerçekten çok korktum. En korktuğum nokta; kadının cezai ehliyeti var. Bana veya aileme bi şey yapsa ceza almayacak, kendimi savunsam ben ceza alıcam. Şu an için korkulan olmadı. Kadın yine apartmanın çardağında, beni görünce kafasını çeviriyor bakmıyor ama ne olur ne olmaz yürürken arkamı kontrol ediyorum çünkü dengesiz ne yapacağı belli olmaz (yani kadına geliyorlar) bi gün uysalsa ertesi gün kız kardeşine, eniştesine, yeğenlerine hakaret üstüne hakaret ediyor. Yapma yediğin kaba tükürme onlar olmasa kimse sana sahip çıkmaz (abisi reddetti) diyordum yine hakaretlere devam ediyordu. Ne yapacağı cidden belli olmaz ama şu an için sorun yok. Tekrardan cevaplarınız için teşekkür ederim ❤
      sapkalikadin
      bıçak filan sakat iş, yanlışlıkla saplanır falan. sen al biber gazını. taşı yanında, fiziksel bi zarar vermedikçe de sıkma, sonuçta psikolojik problemleri var kadının.
       caner-tukenmez
       şimdi hocam , sen 155i ara gelsinler sen durumu anlatırsın bukadar.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.