Camiden 'Çav Bella' Çalınmasıyla İlgili Paylaşım Yapan Banu Özdemir'in Tutuklanmasına Ne diosunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madashell
   İzmir'de bazı camilerde kimliği belirsiz kişilerce çalınan 'Çav Bella' şarkısını sosyal medya hesabından paylaşan CHP üyesi ve eski İzmir İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir tutuklanmış. ‘Dini değerleri aşağılama’ suçundan adliyeye sevk edilmişti Banu Özdemir çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Tutuklanması hakkında neler diosunuz?
    csa
    Salarlar 1-2 güne, şayet olayla ilgisi yoksa...
     ahmetsakar
     Bunun için insan tutuklanır mı ya? Çok enteresan.
      tarantor
      Elinde politik malzeme kalmayan hükümet olası seçimler öncesi "din düşmanlığı" üzerine oynamak için fırsatlar yaratmaya çalışıyor. Sorumlusu ve bizzat işi yapanları bulması gereken kişiler, muhalefeti sorumu göstermeye çalışıyor. Yazıktır, günahtır şu memlekete.
       lovewkoko
       Ne alaka tutuklanmak? Fiili olarak ne yapmış? Yine birilerinin oyu düşüyor anlaşılan.
        velevkiozge
        Çok başarılı hamle. Ben de bu kafada olsam camiden müzik çalarak belirli bir partiyi ya da kesimi hedef haline getirsem, üstüne bir de o kesimden birini tutuklayıp 'bakın, bu onlardan ve tutuklanacak suçu var, konuyla ilgili tweet atmış' derdim. Sonuçta bunları söylediğim kitle ne tweeti okur, ne kadına üzülür. Umurlarında olmaz. Tek kilitlendikleri nokta camiden çalınan müzik ve bunu yaptırdığı iddia edilen kesim ya da o kesime ait bir bireyi linç olacaktır. Dolayısıyla hapis cezası hem dikkatleri tek bir noktaya kilitler hem de nefretleri körükler bu durumda Bunlar için insanın önemi yok. Bunlar kutupçu.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.