Cami İmamından Atatürk'e Hakaret: "Kendisi Put, İzinden Gidenler Putperest"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Yalova'da bir cami imamı, Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret ettiği gerekçesiyle müftülüğe şikayet edildi. Yalova'nın Koru ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Kamil Yaman, Yalova İl Müftülüğüne verdiği dilekçede Atakent Mahallesi cami imamı Ömer Tokar'ın Atatürk'e put ve yolundan gidenlere putperest dediğini kaydederek şu talepte bulundu: "İvedi olarak bahsi geçen görevden alınmasını ve hakkında gerekli idari soruşturma talep etmekteyiz." Konuyla ilgili OdaTV'ye konuşan Yaman, il müftülüğünü yazılı şikayette bulunduklarını ama henüz savcılığa vermediklerini belirtti. Yaman 26 Mayıs'ta şikayette bulunduklarını kaydederek olayı şöyle anlattı: "Memurlardan oluşan ekipler var kaymakam tarafından atanmış. Covid 19 önlemleri kapsamında yapılan denetim sırasında bir parkın kenarında bu olay gerçekleşiyor. Hoca, Hz. İbrahim'den giriyor Atatürk'e bağlıyor. "En büyük puta tokmağı vurduk" diyor. Bizim zabıta elemanımız da "kim bu put?" diyor. O da "Atatürk" diyor, izinden gidenlere de putperest diyor."
    monaiman
    Tam tersi, dayatılan putperest zihniyeti yıkan kendisi, kabul etmeyen, zırlayan zihniyet sizsiniz, insanlık düşmanları sizi.
     heyecann2
     Ölün artık be yeter bu millet sizi çekmek zorunda mı insanların beynini yıkayıp yıkayıp duruyorlar tapıyoruz sanki Atatürk'e
      amira
      kudur sahte imam! senin gibi cykalar sevmiyorum dedikçe biz daha çok değer veriyoruz.
       berat_redflag
       Ölümüne Kemalizm, Ölümüne Komünizm, Ölümüne Atatürk, Ölümüne Lenin...
        myheartofstereo
        Senin izinden gidip cahil bir yobaz olacağıma ''senin dilince putperest'' laik bir Atatürkçü olmayı kat be kat yeğlerim
         avci-kiz
         Senin gibi gerzek bi dinci olcağıma (Dine lafım yok,lafım bu adamın din yaşamasına),gider senin gibi yobazların dilinden putperest olurum,ALAYINIZA REST LAN
          me_out_bye
          İyice gtleri kalktı bunlarin. Lazım bir yaptırım bir hareket akıllansınlar. Put dediğin bu cumhuriyeti kurdu bre salak! Değerli birisi diye halka unutturmamak için büstleri ve sözlerini koyuyoruz diye PUT mu oluyor? Kim tapiniyor heykele? Geri zekalı senin kafan put dönemindeki hikayelerde kalmışsa biz ne yapalım. Bre bir cacık bilmeden halkı kin nefret ayrimciliga yonlendiren grksiz yaratık seni.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.