Camdaki Kız Dizisinde Nalan'a Zorla Giydirilen Korseden Satın Almak İsteyen Ailelerin Türemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bekaret korsesi olduğu düşünülüyor bu korsenin ama öyle bir olayı yok. Bizim millet çok yanlış anlamış ve bu korse nerede satılır, nereden alınır arayışını girmiş. Kızlarını bu yöntemle korumak istiyorlarmış falan. Çok hoşlarına gitmiş, oysa dizide bambaşka bir gerçeklikten bahsediliyor. Bununla birlikte Camdaki Kız gibi Doktor Hanım'ın diğer dizilerinin de bir farkındalık yaratma amacı taşırken insanları yanlış mı yönlendiriyor, kötü mü örnek oluyor? sorusu tartışılmaya başlandı.
    lutfen-ama
    Kimse farkındalık yaratmaya falan çalışmıyor para kazanmaya çalışıyor sadece ve başarıyor da.
     monaiman
     Yok artık, isterseniz Orta Çağ zihniyetine dönelim, kadının onurunu gururunu ayaklar altına alan bekaret kemeri de takalım. Ahlak yoksunları sizi.
      -lucy-
      Abi farklılık yaratmak için yapılan her şey neden Türkiye de b.ka dönüyor? Niye cahiliz, neden yani neden? Niye gelişmek istemiyoruz? Dizi de ne kadar yanlış olduğunu gösteriyorlar, kızın yaralarını gösteriyorlar, ağlatıyorlar kızı. Namus meselesi ile kafayı bozanlar, işte onlar namussuz. Cahillik Puan; 99,99999♾% *Türkiye Analiz Merkezi* Bi yerlerinden bir şey uydurup cahil olanlar dizi dahi izlemesin, gerekirse nefes almasın.
       garavel_usta
       Gelinliğe takılan kırmızı kuşak ne kadar saçmaysa bu da o kadar saçma
        palenta
        Ben bu dizinin ilk bölümünde "bak elalem kızına neler yapıyor, ben sana az bile yapmışım" diyecek ebeveynlerin var olduğunu söylediğimde twitterdan linç yemiştim. Üstüne bir de çok öğretici bir dizi, insanlar bilinçleniyor diye zırvalamışlardı. Bu başlığı görmek hiç şaşırtmadı yani.
         karolunita
         araya kaynayacak kişiler umurumda değil ülkecek beynimizi s**eyim
          eski_bi_tanidik
          Ne bu insanların bu cinsellige özellikle tek taraflı zaafları
           merilolika
           ben bekar olsaydım annem kesin alırdı bana bundan
            imcherry_
            TRT'de miydi bu dizi? kanalı silmem lazım
             aylin-kayhan
             Bence erkeklerin s.kine bir şey takın bizimkine bir şey yapacağınıza... Başıma ağrılar giriyor böyle şeylerde. Lan rahat bırakın bizi ya,tek başıma bozmuyorum demi şu zar denen zımbırtıyı.Buranın cehennemini yaşıyoruz....
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.