Çalıştıralım Saksıları! Pazarlama Stratejisi Geliştiriyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roadruner
   Ürün satmak ve pazarlamak aklıma usta oyuncu Şener Şen'den başkası gelmedi. Zat-ı muhterem kişi Şener Şen "Neşeli Günler" filminde traj bıçağı satmak için geliştirdiği stratejisinde şu sözler çıkar ağzından; "abilerim ablalarım şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit bardo, İngiltere kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer , fenerbahçeli Cemil kullandı. hepsi de şöhretini bu bıçağa borçlu. On saniyede susuz sabunsuz traş"
    redblack
    Aktif satista bulunmadim hiç, lakin banko arkasi pasif satisla ilgili bilgiler verebilirim, oncelikle temel ihtiyac malzelerini direkt goz onune degil en dibe koymalisiniz, yoksa sadece kapidan onu alip cikip giderler. İnsanlar ilk girdikleri yerde genelde sag tarafa bakma egilimi gosterirler bu yuzden sağ taraftaki teşhir alanini iyi kullanmalisiniz. Capraz satis konusunda etkili olmalisiniz, bir dis fircasi almaya geldiginde dis fircasinin yanina gargara veya dis macunu ekleyebilmelisiniz. Sloganlariniz kisa ve dikkat cekici olmali, goz gezdirirken kimse uzun uzadiya okumaz, sarı fon kullanin, insanlarda indirim algisi uyandirir. Cesit sunup insanlarin kafasini karistirmak yerine, ihtiyac odakli 1-2 urun sunun, urunlerle temasina izin verin, bu urunle arasinda bag kurmasini saglar, kollarinizi gogus hizasinda baglamayin, bu savunma durumunda oldugunuz algisi yaratir, rahat olun, mimikleriniz icten ve samimi olsun, akici konusun, gereksiz spesifik detaylarla insanlari boğmayin. İsrarci olmayin, satmak icin satmak degil, ihtiyacini karsilamak icin yardimci oldugunuz hissini yaratin. Simdilik bu arti detaylar bende kalsin (:
     thetalentedmrripley
     Saydığı kişilerin hepsinin ya köse ya kadın olmasına ne demeli 😂
      gregory_
      Fikrim olsa kendim değerlendiririm.
       benita
       Cibicis miydi neydi bu bıçak 😄
        lutfen-ama
        Dilenciler ve pazarlamacılar giremiyor herhalde dio ya kimse geliştirmemiş strateji falan.!
         cokbilmisdegilcokbilen
         Aşırı gerçekçi bir şekilde gözlerini büyüte büyüte ve kadınsan tabi işin daha kolay, satmak istediğin şeyi önce kötülemek. O kadar inanacaksın ki söylediğin şeylere karşındakinin bir tereddütü kalmayacak. Sonrasında da satmak istediğin şeylerin +'larından bahsedeceksin ve kendin de eh iş diyerek aldığından ve sonrasında bir sıkıntı yaşamadığından bahsedeceksin. Tebrikler, satışı yaptınız.
          bircel
          Hello, This subject very interesting. thanks for helpfull writing. this article very important and true. thanks for helpfull writing. this article very important and true.
          https://www.drziyayavuz.com/fr/
          Greffe de Cheveux Turquie
           isabellathomas
           my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working vs50 at home for a few hours per week. . . Click the link.............................................
           https://careershome48.blogspot.com
           https://careershome48.blogspot.com
            suha-cakir
            Senelerdir mağaza işi yapıyorum. Şuan da da yöneticiyim. Bir sürü değişken var tabii ama fiziksel bir yerde satmaksa konu şunu söyleyebilirim. Kime neyi satmak istediğinizi bilmeden hiçbir şey satamazsınız. Hedef kitleyi tanımak öncelikli bilmeniz gereken şey. Sonra o kitlenin neyi satın alacağını belirlemelisiniz. Oradan sonrası tamamen sergileme ve sunumla alakalı. Detaylı bir süreç tabii ama şu kesin: Doğru yöntemlerle herkese her şeyi satabilirsiniz.
             birahsenn
             Son zamanlarda dijital platformlar son derece gelişti. Özellikle e-ihracat ve e-ticaret gibi alanlar baya ilgi ve alaka görerek dünya genelinde yaygınlaşıyor. Bunun getirisi olarak birçok platform popüler hale gelmeye başladı. Böylelikle çoğu şeyi online ortamdan yapmaya başladık. Şu an bu alanlarda eğitim alınması gerektiğini düşünüyorum. Bu sebeple araştırma yaptım ve Trexup Akademiye eğitim almak için kaydımı kaptırdım. Sağladığı istihdam sayesinde eğitime katılanlar için güzel bir teşvik sağlıyor. Yıl sonuna kadar kayıtlar devam ediyor. Eğer bu alana ilgisi olanlar varsa incelemesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu konularda ileride neredeyse herkesin uzmanlaşması gerekecek.
             https://trexupakademi.com/index.php
             https://trexupakademi.com/index.php
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.