Çalıştığınız Sektörle İlgili Bir Meslek Sırrınız Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mkrdg
   Çağrı merkezini aradığımız zaman 'bir dakika bekleteceğiz' dediklerinde aslında kendi aralarında muhabbet ettiklerini duyduğum zaman şoka girmiştim. Sizin de böyle sırlarınız varsa burada toplayalım.
    lutfen-ama
    Hat taşıma işlemleri taşındıktan hemen sonra tekrarlanabilir. Bazı bayiler bir veya üç aydan önce taşıma yapamayacağınızı söylerler çünkü bir aydan önce hattınızı tekrar taşırsanız onların hedeflerine sayılmazsınız ve bu sebeple işlerine gelmez.
     mrsnl33
     Ben bakkalda çalışıyorum ama ne sırrı veriyim bilemedim😂😂😂😂
      tsukyomi
      Saha araştırmalarında verileri toplarken taraflı ve sıcakkanlı, raporlarken tarafsız ve soğuk olun. Böylece insanlarla fikirleri hakkında daha sağlıklı bilgiler edinirsiniz, incelerken işiniz kolaylaşır, sonunda da doğru ve hatasız yönlendirme yaparsınız.
       karolunita-
       öğretmenlere yalakalık yaparsanız her zaman karlı çıkarsınız mnbvcxzdf
        moon_night
        Sınıfta değil tuvalette kavga edin... Öğretmenlerin yanında dünyanın en iyi öğrencisi gibi davranın, küfür ederken yakalanmayın...
         superkahraman
         reklamcılık hayatında müşteriye ali cengiz oyunlarını oynayın
          palmiye
          Sivilken mümküm olduğunca dinlen ki işte mala bağlama.
           kania_
           Öğretmenlerin yanında uzaylımla birlikte saf ve iyi kalpli çocik rolü yapıyoz bide gerçek halimizi öğrenseler abartacak kadar kötü değilizde sınıfta ve dışarda çok farklıyız
            badideasensei
            Bir öğrenci olarak tavsiyelerim. Kendini tanı; bunu ders programı oluştur anlamında söylemiyorum. Oluştur ya da oluşturma kendini tanımakla alâkalı. Ben asla bir programa bağlı kalmadım, kalamadım daha doğrusu. Dersi iyi dinle, not tutmayı unutma. Düzgün yaz çünkü sınav zamanı gerekli olacaklar. *Okuldaki sosyal çevrenle aranda hep bir sınır olsun. En yakın arkadaşım dediğin bir kişi olsun. Onunla da sadece iyi zamanında değil kötü zamanında da bir şeyler paylaşabil. Mümkünse aynı sınıftan olmayın; çünkü "best friend" görünümüyle notlarınız sömürülür ve kopya isterler, ona uyum sağlamak için derse odaklanmaya bilirsin ya da rekabet aranızı açar ;sadece yardım istenen kişi olursunuz. Okulda özellikle idareye karşı hep kurallara göre tavır takının derim. Hakkınızı arayın. Meb yönetmeliğini iyi bilin. Saygısızlık etmeyin kimseye. Sosyal etkinliklere katılın ama fazla kaptırmayın yinede Bir de her şeye ben yaparım diye atlamayın.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.