Çalışan Tribi Yemeye Bir Hayli Alıştığımız Meslekler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Zara çalışanları net. Neden bu kadar mutsuzlar ve neden bize trip atıyorlar anlayabileniniz var mı? Alt tarafı alışveriş yapıyoruz ya cinayet işlemedik yani. Hele bir de iade yapmaya gören. O çalışanın elinden kurtulmak güç. Göz devirlemeler, oflamalar, puflamalar. Baya baya trip atıyorlar. Şkayetvar'da zara kasiyerleri başlıklı bir ton şikayet var düşünün.
    mrlawyerkk
    Kamu çalışanlarının tamamı. Nefret ediyorlar vatandaştan nefret. Trip falan hak getire yani. Suratımıza kusuyorlar nefretlerini.
     honeybee
     kesinlikle doktorlar. hiç mi mutlu olmazlar ya gül gibi mesleğin var , maaşın iyi bir odaya giriyorum suratları asık, konuşmaya bile üşeniyorlar, sinir oluyorum
      eski_bi_tanidik
      Hemşirelerle doktorlarla pek işim olmaz çok şükür ama genelde hemşireler bazı doktorlar gıcık tripli oluyo. Özellikle kadınlar
       merutsukun
       A101, BİM, ŞOK çalışanları net, hatta tüm kasiyerler.
        arasserin
        Veznedarlar
         peripedia
         Diş hekimleri. Sempatik, sevecen, üstten konuşmayan bir diş hekimi ile daha tanışmadım. Kronik mutsuz onlar da bence.
          sairsel
          Öğrenci İşleri memurları
           asit
           Devlet dairelerinde ki memurlar. İnsanın yüzüne bakmadan emir vererek konuşmalar, ters cevaplar ve suratlarında da Allah canınızı alsa da kurtulsam hepinizden ifadesi..
            cinayetvaraga
            Memurlar genel olarak öyle ama özellikle defterdarlıktakiler çile oluyorlar bana. paranı alıyorsan işimi yapacaksın arkadaş. sana saygısızlık mı etmişim? hayır! ee o zaman derdin ne?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.