9
29.6.2020
Çalışan Erkeklere Sandalet Özgürlüğü Hareketi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   anlatamamopmemlazim
   efendim malumunuz havalar yurt genelinde çok sıcak. çalışmak her ortamda neredeyse iki katı kadar daha zor. şimdi feminist arkadaşlara da sesleniyor ve bu konunun herhangi bir kadının/bayanın kıyafetine karışmakla alakalı olmadığını belirtmek istiyorum. tabii ki her kadın istediğini giyebilir ama biz çalışan erkeklerin de artık sandalet giyme özgürlüğü olmasını düşünüyorum, istiyorum. bu sıcak havalarda biz erkekler de kadınlar gibi istersek spor ayakkabı giyelim istersek sandalet. bizim ayaklarımız da hava alsın, bizi de ana doğurdu. harekete desteklerinizi bekliyorum. yaşasın ç.e.s.ö.h.
    ulrich
    Bunu bir erkek olarak bile destekleyemem.
     patiklipengui
     parmak arası terlıkli çorap, ateşli şort içinde kıllı bacaklar bi de sandalet zavallı gözlerim bunlarıda görecekmiş.
      nobodyy1
      Normal sandalet olsa neden olmasın? Çok yakışıkır, hele yaşlı amcalara... Ama çoraplı sandalet No go🙅🏻‍♀️❌❌ Ne lan bu klasik alman gibi... 🤦🏻‍♀️Tövbe tövbe... Her defasında gözlerim yanıyo görünce.
       ozymandiase
       Kadınların nasıl açık topuklu ayakkabı giyme özgürlüğü var ise erkeklerin de bence sandalet giyme özgürlüğü olmalı. Zaten giyilen ayakkabının yapılan işe nasıl bir yan etkisi olabilir ki çalışan kişiye konfor sağlamaktan başka.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.