Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na Bir Mektup Daha: 'Sende Beni Öldürtecek Yürek Var mı Bay Kemal?'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik hakaret ve tehdit mektuplarına devam etti. Çakıcı "Boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek var mı Bay Kemal" ifadesini kullandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na iki kez hakaret ve tehditte bulunan organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı bir kez daha mektup yazdı. Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na yazdığı üçüncü mektupta şunları yazdı: "FOX TV'de Sayın Kılıçdaroğlu Şahsım ile ilgili yine birşeyler zırvalamış. Bu Ülkede doğrudan konuşanın kendisi olduğunu bu sebeple hedef alındığını söylüyor, Evet Konuşuyor ama Bölücülerin ağzıyla konuşuyor. Mafya bozuntusu 5 Paralık adam. Pkk ya, silahlı terör örgütlerine, Batıya ve üst akıla hizmet eden Kemal Kiliçdaroğlu, Bu Millet Senin Kaç Paralık adam olduğunu zeten biliyor. Sen bunu biliyormusun ? Devleti ağzına alıyorsun, iktidar olmaya talipsin. Neden sürekli olarak pkk, silahlı terör örgütlerini ve fetöcüleri savunuyorsun? Ülkeni niye Batılı ülkelere ve ABD' ne şikayet ediyorsun. Adamlik parayla ölçülmez. Bu millet herşeyi biliyor. Sana daha evvel söyleyeceğimi söyledim. İnsanlara hakaret etme ve küçük görme hakkını kendinde görüyorsun. Birisi sana konuştuğu zaman ona buna neden pislik atıyorsun. Bir sürü işbirliği yaptığın terör örgütleri var, Boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek varmı bay Kemal. Bu zorlu süreçte provakatörlük yapacağına Devleti yönetenleri rahat bırak. Sende akıl olsa kendini bu kadar küçültmezsin, ama devlet düşmanlarıyla iş birliği yapan kişide akıl ne gezer. Zaten kardeşin bile söylüyor "AKLİ SAĞLIK SORUNLARI VAR" diye. Dengesiz konuşmalarınla sürekli Devlete zarar vermektesin. Git kendini tedavi ettir. Allah'a iman etmişsen Allah seni islah etsin."
    detokssuyu
    Mektup mektup olalı böyle nefrete maruz kalmamıştı. Ne zaman bitecek bu tehditler, hakaretler, mektuplar??
     mrlawyerkk
     Devlet erkanı artık sesinizi mi çıkarsanız acaba? Bir muhalefet liderinin itibarının karalanması hoşunuza gidiyor tabi. Sesiniz çıkmıyor hiç.
      okadin
      Kamuoyuna saygılarıyla arz ediyormuş. Sizin kamuoyuna saygınız olsa muhalefet partisi liderine bu cümleleri yazamazsınız. Biz bu gibi girift ilişkilere, hakaretlere, tehditlere sizin mektuplarınız aracılığı ile maruz kalmak durumunda olmak istemiyoruz.
       unutulmus
       çakıcı ne alaka böyle bu kadar ön plana çıktı? bu arkadaşların devri ne zaman kapanacak ya 90'lara döndük iyice. ülkenin yakasından düşün!!!!!
        who-am-i
        Olsa zaten yaşamazdın
         dr.rock
         "Devleti yönetenleri rahat bırak" denmiş, 1 gün öncesinde yaşanmış olabilecek şey; R: Çakıcı ağbi ya şu kemale bşi söle bana şaapıp duruyo Ç: Tamam reisçik sen üzülme ben çekerim onun kulaklarını aklına başka bşi gelen?
          alys
          5.dunya ülkesinde bile böyle bir olay yaşanmaz.bir ana muhalefet partisi başkanına alenen açıktan yazılanlara bakın.bu herhangi bir sosyal platformda yazan halktan bir kişi değil, bir mafya lideri.hem de hüküm giymiş biri.hani soruşturma açılmıştı bu konuda?
           eski_bi_tanidik
           Hehdhdjdj
            asit
            bu da sıkıldıkça mektup yazıyor millete
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.