Cadı Avı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinayetvaraga
   Sevgili dostlarım, çok uzun zamandır buradayım. bilenler bilir. Yapımı, karakterimi de az çok biliyorsunuz. Burada kimseyle husumetim de yok. iki eski dostla aram açıktı..bu dönüşmde onlara da burdan barış çelengi gönderdim. ki kendileri gerçekten kıymetli insanlardı benim için. atara atar gidere giderim bilirsiniz. geri vites yok. AMA 3, 5 ay bir ara vermiştim ve döneli bir ay olmadı. Çok ilginç bir vaka ile karşılaştım. Burdaki biri başka birisine ben aslında "cinayetvaraga" yım banlanmadan önceki adım oydu diyerek yekten yürümüş. Az önce ne dedim, benim kişiliğimi, duruşumu, EVLİ olduğumu bilmesine rağmen. eee malum yokum ortada da. Bu böyle taşımış benim bayrağımı. Ortada bir cadı var. onca oyun oynadık burada. şimdi bulun bakalım bu zatı. Acaba kim cinayet olup da kusursuz olmaya çalışmış bakalım. kendi olmaktan aciz bu karakteri bulalım dostlar. aramızda biri var... Ha ben bunu açıklayacam ama pazar günü. çünkü çok yoğun bir iş temposuna giriyorum. dioları takipteyim, cevap da yazcam. ve evet küçük akıllı insan, sakın dm filan atma. beni oynamışsın ya, o zaman bilirsin ben tüm münazaralarımı halka açık yaparım. hadiyin bakalım cadı avı başlasın. 😈
    garavel_usta
    Benim adımı kullanarakta çok yürüyen var. Onlarıda bulun
     _sofia_
     Lan! İyi ki bana yürümemiş senin adınla. Yıkılırdım 😭😁 Bir de zaten anlardım ki...😏 Niye aklıma tayyoşu getirdin yahu? Pazara doğal gaz müjdesi gibi.
      patronicee
      Aaaa🙄 Açıkçası kimseye konduramadım. Ne kafa varmış ya, kırk yıl düşünsem başkasının kimliğini kullanmazdım herhalde. Merakla bekliyorum kimmiş bu ama sevdiğim dostlarımdan bir kaçısya eğer bu beni çok üzer.
       nickiharuto
       Kimmiş bu her girdiği kaba uyum sağlayan.
        me_out_bye
        Gereksiz işler, kimmiş ?
         abdes_terligi
         akıl hastası millet aq tımarhaneye atmak lazım
          lovewkoko
          olaya bak ahahaha napmaya çalışıyormuş bu delikanlı
           bright-wizard
           Umarım benim nick adını söyleyerek yürüyen yoktur. Bu benim tek hesabımdır.
            sairsel
            Burada iki yüzlü çok fazla varlık var reis, hangi yüzlerine tüküreceğimizi şaşırdık!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.