Çabuk Yağlanan Saçtan Kurtulma Yolları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Yazın gelmesiyle birlikte benim saçlarım firar moduna geçti arkadaşlar. Dün yıkadığım saçım bugün yağ toplamaya başlıyor. Gerçekten inanılmaz bir durum ya. Kafayı yiyeceğim artık. Her gün her gün duş almaktan içim çürüdü. Özellikle kızlara soruyorum. Bu yağlanmayla alakalı önerdiğiniz bir şey var mı? Gün içinde kullanılan kuru şampuan vs. de saçımı yıpratıyor hep. Bütün önerilerinize açığım.
    lutfen-ama
    Kurtulma dersen şöyle bir şey öneririm ben ama hiç doğru olmaz o da. ☹️
     absurdizm
     yıkamayın sonra düzeliyor
      merivella
      Kuru şampuanlar var ama ne gerek var şimdi o daha çok uğraştırır.
       myheartofstereo
       https://onedio.com/haber/yagli-saclardan-kurtulmaniz-icin-uygulayabileceginiz-basit-dogal-cozumler-806703
       onediodan buldum
        kisi
        Ben çok anlamam saçtan. Çoğu zaman 3 numara kestiririm zaten. Ancak bir şey duymuştum. Makale okumadım yani, yalnızca duyum. Sık şampuan kullanmanın zararlı olduğu, onun yerine sade sabun kullanılması gerektiğini ve bunun bile çok sık yapılmaması gerektiğini duydum. Her duşta saçınızı da yıkamamanız gerekiyor.
         gulfemkaya
         Valla yapılacak hiçbir şey yok desem? En nefret ettiğim olay ama çözümünü de bulamıyorum. Duştan sonra çok nemli bırakma ama farkeder biraz
          yyyuussuufff
          yıkayın, yıkadıktan sonra kurulayın
           abdes_terligi
           yağlı saçlar için olan bazı şampuanlar var ama kullanma, çoğunluğu geçici bir rahatlama veriyor ve sonrasında saçın daha da çok yağ üretmesine sebep oluyor. Önerim normal saçlar için olan şampuanlardan hatta kuru saç için olanlardan kullanmandır. Hergün duş da alma, haftada iki defa filan banyo yap onun dışında musluğun altında saçını yıkarsın hem daha az su kullanmış olursun. Saçını da kısa kestirebilirsin bakımı daha kolay oluyor, pixie modellerden öneririm.
            goygoysporz
            Sirkeli su yapılıyordu. Nasıl yapılıyor bilmiyorum ama düzenli kullanınca işe yarıyormuş
             gundemss
             Bazıları pudra döküyordu ama bildiğim kadarıyla kesin çözümü yok ben sivilce tedavisi görürken 0 yağdı 😂 onun dışında her gün yıkamak dışında çözümü yok
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.