Büyük Bir Kriz Anında Ne Yaparsın?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   İnsanların kriz zamanlarında gerçek yüzlerini görüyoruz. Sen kriz anlarında sorunu çözüme ulaştırmak için çabalayanlardan mısın yoksa ben karışmayayım der ve köşene mi oturursun? Ya da kendine has kriz anı yöntemlerin mi var?
    peripedia
    Beni ilgilendiriyorsa ki şahit olduğuma göre öyle ya da böyle ilgilendiriyordur. Alternatif çözüm yolları sunar mutlaka da takipçisi olurum.
     utumasasiilekayanadam
     Krizin şerrinden allah'a sığınırım
      eski_bi_tanidik
      Ne yapcamı ben bile bilmiyom
       paarantez
       Olaya göre değişir ama genelde müdahale eden tarafım ah sessiz kalabilsem dediğim çok oluyor..
        okadin
        Bu yaştan sonra kriz falan kaldıramam ben. Aman benden uzak olsun. Fotoğraftaki kız çocuğu gibi her şeye uzaktan bakmak daha güzel hayatta. Dertten, tasadan uzak durmam gerektiğini ben de yeni yeni öğreniyorum ve buymuş diyorum.
         benita
         Krizin ne olduğuna bağlı, gönül ilişkilerinde genelde kriz halinde olan benken, ailede yaşanan bir vefattan dolayı üzülenleri çekip çeviren ben oldum
          sozdedegilgozde
          Genellikle fazla sakinimdir. Ama etrafımdakilerin telaşı zaman zaman ya gerer beni de ya da sinirendirir. Biraz sakin olun değil mi ama?
           plazacalisani
           Kriz anlarında bilinen iki tip insan vardır. Birincisi kalır ve savaşır ikincisi kaçar. Ben donar kalırım. Yorganın altına girip canavardan kurtulacağını düşünmek gibi bir hissiyat uyandırıyor.
            cokbilmisdegilcokbilen
            Krizine göre değişir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.