11
23.8.2020
Burcunuzun En Sevmediğiniz Bir Özelliğini dio'layın!
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   tarcinkokankaranfiller
   Akrep burcuyum ve aşırı kıskançlık huyu başıma bela, aldığım herhangi bir ürünü bile kıskanabiliyorum.
    obiyagmur
    Her şeyden çok çabuk sıkılmam.. Kova burcuyum ve insanlar bu durumdan mutsuz.. Bi şeyden sıkılınca bırakıp gidiyorum düşünmeden...kötü bi özellik 😐😒
     uzgunsaripapatya_
     Çok kararsızım. Ve duygusal. Ve gıcık (ikizler)
      palmiye
      Burçlarla ilgilenmem,anlamamda zaten. Başlığı görünce merak ettim burcumun ne gibi olumsuz özellikleri var diye bakasım geldi bakmaz olaydım.😁 Aynen kopyaliyorum. Sevgili okurlar, bu Koç'lar saldırgan, öfkeli, maço, aceleci, saygısız, lafını esirgemeyen, baskıcı, tutarsız, tiplerdir. Karşılıksız hiçbir iş yapmazlar. Hani "yaralı parmağa işemez" denir ya, tam bunlar için söylemiş bir sözdür. Olur da size bir iyilik yaptılar, durmadan bunu abartarak başınıza kakarlar. Ayrıca son derece sinirli insanlardır. Engellenemez bir öfkeleri vardır. Ansızın parlarlar çevrelerindeki insanların canını sıkar, üzerler.🤷‍♀️🤷‍♀️. Burçlara inancım yoktu doğru yolda olduğumu kanıtlamış oldum kendi kendime.👍
       me_out_bye
       Omeweya Shin deruu !!! Bende akrebim kıskançlık problemim yok çok. 🤷🏻‍♂️ Çok şükür. Aşırısı çok beter o işin. Unutmuyorum. Atarım bir köşeye 🤨 iyi ya da kötü olay. Halbukisi diğer insanlar çoktan o işin üzerinden 10yıl geçmiş hiç alakası kalmamış yaşıyor oluyor. Benim duruyor. İnsanların üzerine not kağıdına yazılmış pinler ile tutuşturuyorum kafada. O kişiyi hatırladığımda gördüğümde o şey aklıma geliyor. Üzerindeki pini görüyorum. Asla unutmak yok 🤦🏻‍♂️.. Kötü bir özellik. -- Bu şey o not. Büyük bir şeyde olabilir. Çok küçük bir şeyde. O kişinin haberi yok ruhu bile duymamış iken. Hiç takılmayacağı takıldığımı anlamadığı bir şey olabiliyor ve ısrarla unutmuyorum. Not olarak duruyor deyim yerindeyse söylediğim gibi. Basit bir hareket bile. -- Bu ne kız ? Vay canına.. 360 youtube video kaydırmalı ?!? NANİİİ ?!?
       https://youtu.be/jpx8sP9rN_c
       https://youtu.be/jpx8sP9rN_c
       Şu an denk geldim. Little confused and shock. -- Aaaa burada değişik gözüküyor hemide. Wtf lan neler oluyor ? Kara büyü ?!? Youtube a git tam ekran yapta bak. Parmağınla kaydır.
        the_yilmaz
        Her şeyi kafasına takan, ağlak burç BALIK..
         golge_golge
         Yay. Psikopatlaşabiliyoruz. Çabuk sıkılabiliyoruz. Aşırı enerjik olmamız bazen çevremizin enerjisini sömürmekten dolayı olabiliyor. Acayip manyak bir ruh halimiz var. Genelde Med-cezirli bir ruh hali diyebilirim. Öfkelendirmeyin bizi. Öfkelendirdiyseniz kaçın. Can sağlığınız için bu uyarı çünkü hızlı parlayabiliyoruz. Şiddeti genelde fiziksel uygulamayan bir burç, fiziksel şiddeti genelde uygulamaz ama uygulatır. Bu yüzden bir sürü mafya babası falan yay. Sert konuşup yüreğinize indirebiliriz. Kadınına dikkatli davranın flört esnasında. Umursamadan sizi defterden silebilir.
          bisosyolog
          Eskiden duygusal olmaktı en sevmediğim özelliğim. Ama şimdi taş gibiyim maşallah
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.