Burcunuz ve Sizdeki En Belirgin Özelliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   obiyagmur
   Kova burcuyum bunlarmış benim en belirgin özelliklerim kopyala yapıştır şeysi yaptım :) Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova 'lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kovaları tanımlayan sözcük 'Biliyorum' dur. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar. Onlara yaklaşmak çok zordur, çünkü ne kadar dostça davranırlarsa davransınlar, arada her zaman bir mesafe bırakırlar. Kişisel özgürlükleri onlar için o denli önemlidir ki, bu yüzden en yakın ilişkilerini kesip atabileceği gibi, yine özgürlükleri adına her türlü özveride bulunurlar. Bu yüzden Kovalara aile yaşamı biraz zor gelir. Çoğu zaman yeni bir şeyler keşfetmek için uğraşıda bulunurlar. Belli ilkeleri sonuna dek savunmaları onları hiç rahatsız etmez.
    efenizz_
    Çabuk sıkılırım bişeylerden (kova burcuyum)
     mevsimlerdensnbahar61
     Emrivakiden hoşlanmam
      ladydisko
      yemeği seviyorum yemek yapmayı seviyorum yemek konuşmayı seviyorum (boğa)
       benita
       Yatak örtüleri, koltuk örtüleri jilet gibi durmak zorunda, sürekli düzeltmekle kafayı yemiş olabilirim
        tarcinkokankaranfiller
        Şüpheci ,iğneleyici olma ve ileri düzey kıskançlık .
         mrlawyerkk
         İnat. Burcumun en sevmediğim ve bende bir hayli baskın olan özelliği. İnatçı bir insan olmak istemiyorum, kendimi törpülemeye çalışıyorum ama farkında olmadan kendimi bir şeylere inat ederken buluyorum.
          tictactoe
          1. Gözüm çok kara 2. Yemek yapar afiyetle yerim 7/24 3. İnadımdan ölürüm 4. Fikrim sorulmadan genellemeler yapılması beni çılgına çevirir 5. Her konuda çok becerikliyim
           -_-merve-_-
           Çok fazla intikamcıyım (Akrep)
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.