17
18.5.2020
Burçların Saçma Bulunma Nedenleri Sizce Neler?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   zodyakli
   Burçlar kimi tarafından ilgiyle takip edilirken kimi tarafından da saçma bulunmaktadır. Ben uzun zamandır burçlarla ilgilenen biri olarak burçların, gökyüzünün ve gezegenlerin birçok konu da etkisi olduğuna inanıyorum ancak gördüğüm kadarıyla da kimileri tarafından ciddiye alınmıyor. Burçlarından bulma nedenlerinizi yazarsanız tartışabiliriz:)
    buse23
    Milyarlarca insanın yaşadığı dünyada her insanın farklı karakterde olduğuna hatta farklı parmak izinin olduğuna inanabilmeleri ancak bunun gezegenlerden olduğuna inanmamalarından kaynaklı bir durum. Her şeyi bir nedene bağlayabilen insanlar burçlara gelince saçmalık olduğunu düşünüyor. Enteresan. Gerçi nedeni çok açık bizim insanımız olaylarla değil sonuçlarla ilgilenir üstelik biraz tembeldir. Azcık ilgilenip araştırma yapmayı becerebilseler aslında ne kadar önemli bir ilim olduğunu geçmişten günümüze neler yapıldığını kavrayabilirler.
     caffeinerboy
     Burç ilminin olduğuna inaniyorum.İnandigim dinde de Hz.İdris(a.s) a bahsedilmis olan ilim Burç ilmiydi.Fakat günümüzde uygulama usulu olarak ilmi açıdan değil de daha çok fal yorumlarina kaydığını dusunuyorum.
      tiroyitbezi
      Saçma bulunan burçlar değil de aslında bizden binlerce ışık yılı uzaktaki gezegenlerin gök cisimlerinin bizim günlük hatta saatlik davranışlarımızı etkilemesini beklemek biraz saçma bir olay .Ancak bu hiç bir etkileri olmadığı anlamına gelmiyor tabi ki.İslam dininde yıldızname bunun bir örneğidir mesela ve kabul görmüş padişahlar tarafından bile uygulanmıştır . Biz buna kendi çevremizde kitap açma da deriz çok iyi yetişmiş bilgili hocalar yapabilir ve doğruluk payı yüksektir
       amakafamiznasiguzel
       yaptıkları tüm b*klukları burcuna bağlayanlar var o beni çok rahatsız ediyo. çok kıskançsın diyorum, ehh işte burcum öyle gerektiriyor diyo ayh bayılızaam
        fbrgsmt
        Biriyle tanışınca “ay sen bu burçsun o yüzden biz iyi anlaşamayız”
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.