Burçlara Göre Sevgilisini Seçmeye Çalışan Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busecikcik
   Ne kadar fala inanmıyorum, astroloji zevkli ama buna göre hayatımı yaşayamam desem da artık şundan eminim, aslan - boğa - yay erkeği dışında olan beylerle konuşurken 3 kez düşünüyorum. Var mı benim gibi ilişkisini burçlara göre seçmeye özen gösteren??????
    cherry-cupcake
    akrep erkeğini seviyorum acı itiraf😢
     cinayetvaraga
     ben hayatını burçlara göre yaşayan biliyorum. aslında bu mevzuyu sadece gazetelerde yazan kadar sanıyordum lakin öyle değilmiş. biraz ehil kişilerle takıldım, aydınlandım. hala anlamam ama söylenenler çok makul.
      yabadabadu
      boğayım n'olacak şimdi
       voila
       Ateş burçlarının beni çektiğini fark ettim, zıt zıtı çekermiş jfjfj.
        killforyou
        kusura bakmayın ama siz kafayı yemişsiniz
         patronicee
         En akıllı kadındır. Zamanında o akıl bende de olsaydı keşke. Ailecek akrebiz. Eşim ve ben her fırsatta birbirimizi sokmaya çalışıyoruz, yazık yaw bize.
          myheartofstereo
          burçlara çok güvenmem ama anlaşamadığım insanlar genelde ikizler çıkıyor. aslında burç uyumu filan da var -yay burcuyum- ama bir türlü anlaşamıyorum.
           asit
           Bütün burçların özelliklerini bilmiyorum ama tanıştığım, ilişki yaşadığım aslan burcu kadınlar yaka silktirdi.. Burcu aslan olan kadınlardan bir tık uzak kaçıyorum..
            tsukyomi
            Bol bol yanılacak olan kadındır. Hangi manyak bana yengeç der? Ama yengeç gözüküyorum işte, buyrun astroloji sikkoluğu. Karaktersizliğin sebebi burçlar değildir, siz kendinizi ya da karşınızdakini temize çekmeye çalışıyorsunuz. Bilim olan, yani sarsılmaz gerçek olan da astronomidir, astroloji değil. Bir kere de şu Merkür'ün palavrasını değil kendisini merak edin be kardeşim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.