Burçlara Göre Seks Pozisyonları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   galatasaraylibircivciv
   Burçlara inanır mısınız ? Peki bu ne kadar doğru? Ben AKREP BU ARADA DOGRU GİBİ😊 sizde burcunuzu ve doğrumu yanlış mi yazın isterseniz beraber tartışalım. Burçlara Göre Seks Pozisyonları Astrolojiye göre doğduğumuz anda gezegenlerin konumu tüm karakterimizi şekillendiriyor. Peki burçlarımız cinsel hayatımız üzerinde etkili mi? İşte burçlara göre seks pozisyonları... 1 Koç: Şevkli, Cesur, Enerjik Seks konusunda kendi zevkine düşkün olan koçlar aynı zamanda karşı tarafı da mutlu etmeden bırakmaz. Tehlikeyi seviyorsunuz ve doğuştan lidersiniz. Pozisyonunuz: Ters Cowgirl 2 Boğa: Şehvetli, Güvenilir, Pratik Sizin için her şey hissilikte bitiyor. Vücutların birbirine dokunuşu önemli. Pozisyonunuz: The Yogi 3 İkizler: Baştan Çıkaran, Dışavurumsal Ne istediğinizi biliyorsunuz ve ifade etmekten çekinmiyorsunuz. Kimi zaman partnerinin her istediğini yapan ikizler bazen de baskın olmak ister. Pozisyonunuz: İkiz Düğüm 4 Yengeç: Tutkulu, İstekli, Sevecen Genellikle romantik olan yengeç burçları, bazen sıcak ve yavaş, bazen de vahşi ve doyumsuz dokunuşların esiri olabilir. Pozisyonunuz: Sarılan Vücutlar 5 Aslan: Sıcak, Heyecanlı, Dominant Sekste her zaman çok güçlü olduğunu gösteren aslan burcu, bu konuda baskın olmayı severler. Vahşi ama sevecen. Cinsellik hakkında her şey sizi heyecanlandırıyor ve yeni şeyler denemeye açıksınız. Pozisyonunuz: Amazon 6 Başak: Sabırlı, Çalışkan Mükemmeliyetçi olan başak burçları hijyene çok düşkündür bu nedenle onunla sevişirken çok temiz ve titiz olmalısınız. İmkansız diye bir şey yok, kendinizi bir başağın eline bırakın. Pozisyonunuz: Asma Bahçe 7 Terazi: Nazik, Romantik, Dengeli Sizin için aşk ve şehvet arasındaki denge mükemmel olmalı. Pozisyonunuz: Uzanan Makas 8 Akrep: Hırslı, Hiddetli, Güçlü Akrepler için sevişilmeyecek mekan yoktur. Günün her saati ve her zaman sekse açık olan akrep burçları hemen hemen tüm pozisyonlardan derin zevk almayı başarabilir. Kimisi size yatakta çılgın diyebilir, ancak unutmayın size sahip oldukları için şanslılar. Pozisyonunuz: Oynak 9 Yay: Meraklı, Enerjik, Dışa dönük Seks sizin için bir deneyim ve siz de bu deneyimi en iyi haliyle hatırlamak istiyorsunuz. Pozisyonunuz: Müstehcen Dans 10 Oğlak: Tutucu, Pratik, Kararlı Siz, hazzı en sıradan şeylerde yakalıyorsunuz. Pozisyonunuz: Missionary 11 Kova: Yaratıcı, Hayalperest, Meraklı Kovalar için seks, yaşamlarında vazgeçilmez değildir. Fakat yine de güzel sevişmeyi başarırlar. Pozisyonunuz: Yerde 12 Balık: Şefkatli, Cömert, Merhametli Genellikle duygusal olan balık burçları için yavaş ve sakin seks idealdir. Pozisyonunuz: yerde / dogy
    karolunita-
    Başşak bircuyum asma bahçeymiş. Bikaç yıla denerim.
     moon_night
     Balık her konuda şefkatli merhametli anam ಠ_ಠ
      miller
      Ters Cowgirl. yok yaaaa. ben yüz yüze bakışmayı seviyorum. yükselenime göre de bakalım lütfen.
       kania_
       Oha boğa yım püü bana hntvnhvnhrnhnh
        galatasaraylibircivciv
        Akrep: Hırslı, Hiddetli, Güçlü Akrep: Hırslı, Hiddetli, Güçlü Akrepler için sevişilmeyecek mekan yoktur. Günün her saati ve her zaman sekse açık olan akrep burçları hemen hemen tüm pozisyonlardan derin zevk almayı başarabilir. Kimisi size yatakta çılgın diyebilir, ancak unutmayın size sahip oldukları için şanslılar.Pozisyonunuz: Oynak ( GALİBA DOGRU )
         mrsnl33
         Hiç denemedim ama güzel sevisiyormuşum onu öğrendim.Bu arada sen işin uzmansın.Bu yerde 12 nasıl bi şey?
          takmazuguramatakar1
          Azgınlığın bu kadarı fazla kızlar soruyor mu burası? Ksksksksks
          https://youtu.be/iXaSZq9lvZo
          https://youtu.be/iXaSZq9lvZo
           tsukyomi
           Şimdi burçlardan bir dışkı anlamam, yengeç olmama rağmen zerre taşımıyormuşum ama yükselenim akrebin ete kemiğe bürünmüş haliymişim. Sovyet ayımın yükseleni alçalanı kalkanı ineni komple akrep. Ulan astrolojiye bak oynak oğlu oynak diyor bize aw.
            kitaptakikurt
            platform döndü seks rehberine mk.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.