18
30.9.2020
Burçlar Gerçekten İnsanların Karakterini Etkiler mi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ozlmli
   Gökyüzünün gerçekten bir takım sırları olduğunu düşünüyorum. Biz bu dünyanın bir parçasıysak eğer, gökyüzünün ve astronomik olayların üzerimizde bir takım etkileri olmadığını düşünmek yanlış olur gibi..
    nobodyy1
    böyle genellemelere inanmayın, yakışmaz. Burç özelliklerini taşımayan o kadar çok insan tanıyorum ki
     fuckerfukara
     Yıl 2020 bilim çağı Bide burçlara inanıp cinlere inanalara çomar diyenler var İkisi de çomar
      me_out_bye
      Benim ki tutuyor. Tutan başka insanlarda gördüm burcuna. O yüzden inanıyorum öyle özellikler olabilir ama kakasını çıkarmışlar tabii ki. Abartılmamış haline inanıyorum. Günlük burç denen olay saçmalık bence. Genel özellikler olabilir analiz edildiğinde insanların sergilediği kanıtlanmış gibimsi hafif. Uymayanda olabilir. Her zaman istisnalar olur bu bu olayın sahte olmasını gerenktirmezz ki. Onda yoktur doğru çıkmamıştır diğer 3 kişi kabul ediyorsa inanıyorum evet.
       who_am_i
       Beni etkiliyor ya
        eski_bi_tanidik
        Tabii ki etkiler. Benimkiler tutuyo jdjdjddf 🐃
         _umut_
         Benim burcumun özellikleri beni istemediğim kadar etkiliyor
          cherry-cupcake
          gayet inanıyorum ama inanmayanları da haklı buluyorum. birisiyle görüşürken aklımdan hangi burç olduğuna dair fikirler üretirim bi şekilde de bunu sorarım.
           zimbo
           Burcum yüzünden resmen karaktersizlik ile suçlanıyorum. Oysa ki alakam yok!
            orbitty
            Tarlh boyunca insanlar, gezegenlerin gökyüzündeki hareketlerinden faydalanmışlardır. Batı, Çin,Maya, Aztek, Mısır astrolojisi gibi kaynaklar geçmişe, geleceğe ve icatlara ışık tutmuşlardır. Ayın konumunun koskoc denizleri okyanusları etkilemesi gibi bedeninin yaklaşık yüzde 70'i su olan bir canlı da gezegenlerin hareketlerinden etkileniyor olabilir ama bu etkilerin kişilik, gelecek gibi olduğunu düşünmüyorum.
             atavratfenerbahce
             Valla balık burcuyum her özelliklerini yansıtıyorum en belirgin olan ise aşırı duygusalım. Çabuk üzülür tez yıkılırım.
              pillowtalk
              Ya ne alaka burç ve insan karakteri. İnsanın karakterini yaşanmışlığı belirler. Onlara verdiği tepkiler belirler. Yaşanmışlığa bakmadan bilmem kaç milyon insanın aynı karakterde olduğunu düşünmek resmen sığlık.
               zodyakli
               Neden hala bunu sorguluyoruz sorarım size. Kaç kere konuştuk kaç kere anlattık. Burçlar insanın karakterinde oldukça etkili. Haa ama bu olaya ya 12 tane burç var 12 tane karakter mi var şimdi 8 milyarlık ülkede gibi yorumlamayın. Doğum haritası diye bir şey var. Burçların evleri var o evlerin bulunduğu konumlar var. Ayın hareketleri, gezegenlerin hareketleri var. Var da var. Bu kadar basit bir bilim değil astroloji.
                vitaly
                öncelikle sadece burç önemli değil, doğum haritası çok önemli. onun yanında her şeyden öte bir insanın ilk aldığı acı ailesidir... onun dışında ben pek çok kaynağı araştırıp astroloji alaninda hatri sayılacak bilgiye sahip olduğuma inanıyorum. hatta tipine bakıp, konuşmasına bakıp burcunu anlayabilen insan olduğum halde, bazen ters köşe olduğum kişiler olabiliyor. mesela adam yay burcu hatta stelyum yapmış ama hiç yay özellikleri barındırmıyor.
                 birdisi
                 Etkiler ama şekillendirmez.
                  -_-merve-_-
                  Valla beni etkilemiyo direk ben akrebin özeliiklerini taşıyorum biraz intikamcıyım, bunu söylemek kendim için acı ama bazen hep kendimi düşünüyorum yani ne olursa olsun bi egoistlik var. Bana yapılan bir şeyi asla unutmam ona o acıyı çektirmeden de rahat edemem.
                   herseyinaktivisti
                   Yok aslında bu durum birazcık Barnum etkisine benziyor
                    hatko_
                    bu tarz saçmalıklara inanan var.
                     wb-
                     BENCE etkiler ama merkür sağa reto yaptı sola kaçtı değil. Mevsimsel bişey . Burçlarda karakter tahminleri o yüzden tutuyor. Ama gelecek hakkında yorumlar şansa ve insan sarrafı olmaya bağlı.
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.