Burçlar Gerçekten İnsanların Karakterini Etkiler mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozlmli
   Gökyüzünün gerçekten bir takım sırları olduğunu düşünüyorum. Biz bu dünyanın bir parçasıysak eğer, gökyüzünün ve astronomik olayların üzerimizde bir takım etkileri olmadığını düşünmek yanlış olur gibi..
    eski_bi_tanidik
    Tabii ki etkiler. Benimkiler tutuyo jdjdjddf 🐃
     -_-merve-_-
     Valla beni etkilemiyo direk ben akrebin özeliiklerini taşıyorum biraz intikamcıyım, bunu söylemek kendim için acı ama bazen hep kendimi düşünüyorum yani ne olursa olsun bi egoistlik var. Bana yapılan bir şeyi asla unutmam ona o acıyı çektirmeden de rahat edemem.
      me_out_bye
      Benim ki tutuyor. Tutan başka insanlarda gördüm burcuna. O yüzden inanıyorum öyle özellikler olabilir ama kakasını çıkarmışlar tabii ki. Abartılmamış haline inanıyorum. Günlük burç denen olay saçmalık bence. Genel özellikler olabilir analiz edildiğinde insanların sergilediği kanıtlanmış gibimsi hafif. Uymayanda olabilir. Her zaman istisnalar olur bu bu olayın sahte olmasını gerenktirmezz ki. Onda yoktur doğru çıkmamıştır diğer 3 kişi kabul ediyorsa inanıyorum evet.
       wb-
       BENCE etkiler ama merkür sağa reto yaptı sola kaçtı değil. Mevsimsel bişey . Burçlarda karakter tahminleri o yüzden tutuyor. Ama gelecek hakkında yorumlar şansa ve insan sarrafı olmaya bağlı.
        hatko_
        bu tarz saçmalıklara inanan var.
         herseyinaktivisti
         Yok aslında bu durum birazcık Barnum etkisine benziyor
          birdisi
          Etkiler ama şekillendirmez.
           vitaly
           öncelikle sadece burç önemli değil, doğum haritası çok önemli. onun yanında her şeyden öte bir insanın ilk aldığı acı ailesidir... onun dışında ben pek çok kaynağı araştırıp astroloji alaninda hatri sayılacak bilgiye sahip olduğuma inanıyorum. hatta tipine bakıp, konuşmasına bakıp burcunu anlayabilen insan olduğum halde, bazen ters köşe olduğum kişiler olabiliyor. mesela adam yay burcu hatta stelyum yapmış ama hiç yay özellikleri barındırmıyor.
            zodyakli
            Neden hala bunu sorguluyoruz sorarım size. Kaç kere konuştuk kaç kere anlattık. Burçlar insanın karakterinde oldukça etkili. Haa ama bu olaya ya 12 tane burç var 12 tane karakter mi var şimdi 8 milyarlık ülkede gibi yorumlamayın. Doğum haritası diye bir şey var. Burçların evleri var o evlerin bulunduğu konumlar var. Ayın hareketleri, gezegenlerin hareketleri var. Var da var. Bu kadar basit bir bilim değil astroloji.
             pillowtalk
             Ya ne alaka burç ve insan karakteri. İnsanın karakterini yaşanmışlığı belirler. Onlara verdiği tepkiler belirler. Yaşanmışlığa bakmadan bilmem kaç milyon insanın aynı karakterde olduğunu düşünmek resmen sığlık.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.