Burada Burçları Gömüyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   herkonudabirfikrivar
   Haydi saygı çerçevesinde, bugune kadar tanıma fırsatı duyduğumuz burçları kısa cümlelerle özetleyelim. Akrep: ben konuşayım sen dinle. (Sen konuşursanda benden bahset.) Kova : ben özgürüm ve herşey bomboş Oğlak : dünyada yalnızca ben varım Koç : yakarım burayı Başak : bu kağıdın köşesi sanki bükülmüş gibi ütüleyelim mi Terazi : orta yolu bulayımda kimseye bulaşmayayım Balık : kırtasiyeci bugun bana kırgın gibiydi (acaba üzecek birşey mi yaptım?) İkizler : (olur olmadık sorular sorayım) buzdolabı neden soğuk? Aslan : kazanmamamın sebebi savaşmaya değer bulmamam Yengeç : hem çok umursamaz hemde çok ağlak biriyim yine neyi umursadım acaba Boğa : plansız iş yapan herkese plan kurup hayatlarına karışayım... Tabii ben çok gömmedim, orta yolu buldum 😂 Sıra sizde ☕
    miss_depressive
    ya bir insan nasıl koç gibi mükemmel bir burcu gömebilir ki? bunu söylememin kesinlikle koç burcu olmamla bir alakası yok (!)
     miguelfelix
     Yengeç e kimse birşey demesin lutfen cok duygusalız :)
      janselihnm
      balık gereksiz duygusal koç gereksiz kıskançlık koca gereksiz bir özgüven başak gereksiz bir sevimlilik vs vs vs..
       miss_depressive
       Yengeç'le hiç uğraşmayın. Değmez. Valla manyak olursunuz onun güvenini kazanıcam diye. O yüzden bırakın duygusallıklarını yaşasınlar bir köşede hiç dokunmayın.
        benita
        Burçları gömecek kadar bile tanımıyorum, yükselenimi bile daha geçen gün öğrendim
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.