Burada Burçları Gömüyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   herkonudabirfikrivar
   Haydi saygı çerçevesinde, bugune kadar tanıma fırsatı duyduğumuz burçları kısa cümlelerle özetleyelim. Akrep: ben konuşayım sen dinle. (Sen konuşursanda benden bahset.) Kova : ben özgürüm ve herşey bomboş Oğlak : dünyada yalnızca ben varım Koç : yakarım burayı Başak : bu kağıdın köşesi sanki bükülmüş gibi ütüleyelim mi Terazi : orta yolu bulayımda kimseye bulaşmayayım Balık : kırtasiyeci bugun bana kırgın gibiydi (acaba üzecek birşey mi yaptım?) İkizler : (olur olmadık sorular sorayım) buzdolabı neden soğuk? Aslan : kazanmamamın sebebi savaşmaya değer bulmamam Yengeç : hem çok umursamaz hemde çok ağlak biriyim yine neyi umursadım acaba Boğa : plansız iş yapan herkese plan kurup hayatlarına karışayım... Tabii ben çok gömmedim, orta yolu buldum 😂 Sıra sizde ☕
    janselihnm
    balık gereksiz duygusal koç gereksiz kıskançlık koca gereksiz bir özgüven başak gereksiz bir sevimlilik vs vs vs..
     miguelfelix
     Yengeç e kimse birşey demesin lutfen cok duygusalız :)
      miss_depressive
      Yengeç'le hiç uğraşmayın. Değmez. Valla manyak olursunuz onun güvenini kazanıcam diye. O yüzden bırakın duygusallıklarını yaşasınlar bir köşede hiç dokunmayın.
       miss_depressive
       ya bir insan nasıl koç gibi mükemmel bir burcu gömebilir ki? bunu söylememin kesinlikle koç burcu olmamla bir alakası yok (!)
        benita
        Burçları gömecek kadar bile tanımıyorum, yükselenimi bile daha geçen gün öğrendim
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.