Bunun Adı İş mi, Kölelik mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   basbusber
   Sosyal medya günümüzde son derece popüler. Haliyle sosyal medya uzmanı, yöneticisi ya da danışmanı olmak da öyle. 4 seneden uzun bir süredir ben de bu alanda çalışıyorum. Her ne kadar sosyal medya uzmanı olduğunu söyleyen pek çok kişinin bu konuda yeterliliği eksik olsa da, son zamanlarda karşıma çıkan birçok iş ilanına da şaşırmamak elde değil. Bir ekibin yapması gereken bütün bir iş yığınını bir kişiden beklemek, sizce ne kadar doğru ve iş verimliliğini ne düzeyde etkiler?
    nickimdebileolmaz
    Bu ilanı veren kişiler büyük olasılık ne aradığını tam bilmiyor o yüzden gereksiz şeyler ile şişiriyor ilanı.
     turuncu_sapka
     İlk ilanda uygulamalara gelene kadar hiçbir sorun yoktu fakat kurgu bölümünün bilmesi gereken şeylerin sosyal medyacınında bilinmesi isteniyor bu gerçekten sorunn maalesef sizi haklı buluyorum
      kafatamircisi
      Yani diyor ki kısaca tek bir maaşla hem medya danışmanı, grafikler, administratör arada muhasebeye de baksın boş kalınca çay demlesin diyor))😏
       sihirbaz
       maalesef sadece sosyal medya uzmanı aramıyorlar yetmiyor onun dıaında fotoshopta bilmen gerekiyorz başka şeylerde türkiye boyle bir yer 🤷‍♀️
        hayalperestbirii
        yuh yaa artık gittikçe zorlaştırıyorlar biz ,napıcaz okul bitince gittikçe karamsarlalıyorum :(
         cinayetvaraga
         Fazla abartmışlar. bunları yapacak kişiye de verirler 4bin maaş hadi bakalım ameleliğe. emek hırsızları. kişisel motivasyon ne olacak? mental tatmin? odak? bunları düşünen yok.
          makeup_melis
          Kölelik tabiiki. Ben sadece buna kölelik demiyorum. Bir fabrika genel müdürüne bile kölelik diyebilirim, bir işverene bağlı çalışıyorsun ve o ne derse onu uyguluyorsun. Bir işverene bağlı olmadan beyaz yada mavi yakadan kurtulursanız, kendi işinizin sahibi olursanız o zaman kölelik hayatınızdan çıkıyorsunuz bence. Paranızı siz yönetiyorsunuz, işvereniniz değil sonuçta.
           innocentghost
           Gerçekten bütün işverenler o kadar üçkağıtçı olmuş ki az paraya kaç saat çalıştırabiliriz gözüyle bakıyorlar gerçekten ayıp.
            notuds
            bilemiyorum ne nedir diye ama asgari ücrete 10 saat çalışıyorum bazen 12 - 13 saat ayakta kalıyorum.. ağır olan iş nedir bilmiyorum ama ben bizim insanımızın kafasını beynini vicdanını sikeyim.. yani anadolu ayağına bütün beyinsizleri atmışlar buraya amk.. o denize paralel olan dağlarda sikeyim bunların zevci validesini..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.