Bunu Yapan İnsan Olamaz!1,5 Aylık Köpek Ayakları ve Boynu İple Bağlanmış Şekilde Ölü Bulundu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Son günlerde giderek artan vahşet haberlerinin sonuncusu Kayseri'den geldi. Sarıoğlan ilçesinde ayakları ve boynu iple bağlanmış yavru bir köpek ölü halde bulundu. DHA'nın verdiği bilgiye göre 1,5 aylık kangal yavrusu D.Ş.adlı birisine aitti. Sabah saatlerinde köpeğini ayakları ve boynu iple bağlanmış şekilde ölü olarak bulan D.Ş.'nin jandarmaya haber vermesi üzerine soruşturma başlatıldı.
   https://onedio.com/haber/bunu-yapan-insan-olamaz-1-5-aylik-kopek-ayaklari-ve-boynu-iple-baglanmis-sekilde-olu-bulundu-946780
   Detaylar
    cinayetvaraga
    Bir tane güzel haber paylaşma emi diogündem. içimiz çıktı, kahroluyoruz, üzülüyoruz lan! gerçekten kaçılmıyor ama arada güzel şeyler paylaşın lütfen. bunu yapanın da yüzü gülemesin, hayatı boyunca hep hayatına dolansın bu azap. bezdik be!
     prens_carlis
     Kusura bakma sayın dio ama insanlar da çok daha kötü şekilde öldürülüyor sadece hayvanları konuşuyoruz
      johnbwatson
      İnsanlık zaten ölmüş , sıra hayvanları öldürmeye geldi. Kimseye zararı olmayan şu masum tatlış canlılara neden zarar veriliyor.Bu insanlar insansa biz neyiz ?
       imailahorsilahh
       Öyle lanet öyle habis bir illet sirayet etsin ki her bir gözenize, kafanızı kendi dert ve acılarınızdan alıp da başka canlara zarar veremeyesiniz inşallah
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.