Bundan 50 Yıl Sonra Eski Moda Olmasını Yürekten Dilediğin Bir Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Sosyal medya çılgınlığı. He diyeceksiniz, şu anda bile bir sosyal ağa yazıyorsun evet, ancak, ben kullanmayalım demiyorum. Çılgınlığı bırakalım diyorum. Ya birkaç yıl önce Doğu Ekspresine giderken sırf fotoğraf uğruna yanında bavullarla süs götürenler vardı bu ülkede. Her şeyi oraya buraya foto atma uğruna yapar olduk. Hiç atmayalım da demiyorum. Normal kullanalım istiyorum sadece.
    mrsnl33
    Şu tiktok çılgınlığı inşallah o zamana biter.
     -lucy-
     68 yaşında pekte umurumda olmazdı açıkçası :D Ama saçma sapan gelenekler olabilir. Kırmızı kuşak, sünnet DÜĞÜNÜ, tuzlu kahve gibi gibi.. Kırmızı kuşağı istememe sebebim: Namusu kadınların iki bacak arasında arayan şrfszleri yok etmek için. Sünnet DÜĞÜNÜ istememe sebebim: Alt tarafı çkünü kestiler ne bu tantana, ne alaka DÜĞÜN.. Tuzlu Kahve istememe sebebim: Bu gelenek ilk çıktığında gelin, damadı istemiyorsa tuzlu yaparmış kahveyi. Babası anlayınca da vermemiş. Sonra böyle saçma sapan olmuş işte. Neyse, bunlar olmasa daha temiz ve mutlu bir 68 yaşım olabilir gibi.
      visnelikapkek
      Her yediğini, yaptığını, gezdiğini ve içtiğini sosyal meydada paylaşanları artık görmek istemiyorum. Görgüsüzlüğün de bir sınırı var, n'olur bitsin.
       disi.ejderya
       Estetik operasyonlar lütfen demode olsun .s.s ya isteyen yaptırsın ama bu kadar rağbet olmasın...
        lutfen-ama
        50 yıl sonrayı ben nasıl göreceğim ya? Yaşasam bile gözlerim görmez kulağım duymaz olur muhtemelen, eski moda olacaksa acele etsin yürekten dilediğim şey ben o kadar bekleyemem üstelik.
         peripedia
         Tiktokçu kadınların giyip dans ettikleri zıbınvari şey. Aslında zıvınvari değil bildiğin zıbın ama aksini iddia ediyorlar bunun iç değil bir dış giyim olduğunu düşünüyorlar. Umarım yakın tarihte hayatımızdan çıkar.
          bay_tonymontana
          babet çorap giyen erkekler modası olabilir napıyosunuz olum kendinize gelin manyakmısınız😄
           tey_ze
           50 yıl sonra ben yoğum
            gregory_
            Yarina bir fikrim yok 50 yil ne yaa
             berat_redflag
             Sağcılık Atlet
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.